2737
2734
عنوان

میدونم باید ی روزی جدا بشم اما نه

| مشاهده متن کامل بحث + 970 بازدید | 63 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

چی رو تغییر بدم شوهرم اصلا نمی‌فهمه من چی میگم حاضره من بمیرم اما خار تو پای خانوادش نره

این مدلی ها که آسونن 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2742

من موندم شما وقتی همو دوسندارید چرا یه موجود دیگه رو به دنیا میارید؟؟؟؟شماهایی ک میگید از همون اول دوسش نداشتم،در عجبم

من شادم،حتی با یک فنجان قهوه و یک برش از کیک شکلاتی من شادم حتی با فنجانهای رنگارنگ آشپزخانه ام                    من شادم با درست کردن غذای مورد علاقه ام و کیک خانگی که بوی آن کل خانه ام را میگیرد........                                          شاد بودن دلیل نمیخواهد و زن یعنی شادی،عشق و یک                          دنیا احساس خوب❤️❤️❤️                          
2740
نه ما هم رو دوست نداریم ۸ سال گذشته بخاطر پسرم و بی پولی بی جایی موندم خانواده ندارم

منم دقیقا بی پولی بی جایی 

فقط 32 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاربریم از سال ۹۷هست این ماه تیکر بارداری میزنم حتمااااااااا🙏 دیدید بالاخره بعد شش سال حامله شدم با دعای خانومای باردار سایت؟ خدا بغلمو با دستاش پر کرد 😭😭😭خدایا شکرت 
دقیقا مشکلاتم دو خط اول نوشتت هست 

توروخدا اگه میدونی مشکل از تونیست  جداشو ازالان 

بخدا خاهرانه دارم بهت میگم اینطور مردی پیرت میکنه از پا درت میاره 

ب این فکر نکن ک ممکنه بمونی یا دیگه کسی سمتت نیاد و همه ازت فراری شن و خاستگار نداشته باشی ....من بعد جداشدنم باز ازدواج کردم شوهر الانمم مجرد بود اونموقع الان دوسم داره تاجایی ک بتونه چیزی برام کم نمیزاره 

ب حرفام فکر کن خودم دقیقاااا با تاپیکت یاده گذشتم با نامزد سابقم افتادم که هرروز خون دل میخوردم و دعوامون بود

🤰🏼❤️ (ناخواسته آمدی و شدی خواستنی ترین موجودِ هستی ام 🫀M💍) اقایون مریض و زن نما درخواست ندن نمیپذیرم اگرم بپذیرم فوش میدم دیگه خوددانی🤷🏼‍♀️
2706