2733
2734
عنوان

نماز خونا

430 بازدید | 32 پست

من چند سال کامل نماز میخوندم 

الان چند وقته چون سرکار میرم اصلا وقت نماز خواندن ندارم 

همش غذا میشن منم از دستم در رفته چقد نخونده دارم 

به خاطر این غذا ها حوصلم نمیگیره دیگه بخونم همش میگم اینم روش 

دلم میخواد با خدا حرف بزنم سر نماز ولی نماز خوندن سخت شده برام🤕

این دنیا کلی بهم بدهکاره..💵🚙👗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

باید از یه جا شروع کنی به برگشتن عزیزم

اگه هی بگی اینم روش که یهو میبینی شده ۶۰ سالت از ۶۰ ۳۰ سالش قضا شده اونوقت چجوری میخوای بخونی؟

من خودم ۸ سال قضا داشتم هی میگفتم ولش کن اینهمه دارم اینم روش

ولی یه بار یه نفر بهم گفت تا کی

تو که اعتقاد داری خدا هست حیف نیست وقتت صرف کار بیهوده بشه و برای نماز وقت نذاری

عجیبه تو محیط کاری اکثرا فرصت ساعت‌ها وبگردی و ولگردی مجازی دارند اما تو این بلاد کفر برای چند دقیقه ...

ممنون که به جای کمک زخم زبون بلدی

قضا شده ها رو فعلا بیخیال شو 

اینک دقیقا بعد از اذان بری نماز بخونی خیلی آرامش میده به ادم. من خودم تازه شروع کردم به نماز خوندن کلی نماز قضا هم دارم ولی خب اونی ک الان واجب تره بنظر من نماز حال حاضر هست

برای تعجیل در ظهور حضرت ولی عصر (عج) صلوات      ❤اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤ 
دیگه متاسفانه اینطوریه که از هرجا نماز رو قطع کنی سست میشی و برگشتنت سخته .مثل روزه مثل حجاب و خیلی ...

دقیقا 

من خیلی سر وقت میخوندم کم کم هی جمع شد رو هم دور شدم

اوایل سخت نگیر به خودت.حتی قضا هم شد بازم بخون نگو دیگه وقتش گذشت نمیخونم فایده نداره.

ما به نماز محتاجیم خدا محتاج ما نیست.فعلا نماز های یومیه رو بخون هروقت از این حالت بی حوصلگی بیرون اومدی قضاهارو شروع کن

قوی بمون ، هنوز آخر قصه نرسیده !🌝💫️ 
2706