2737
2734
عنوان

از زندگیم راضی نیستم

194 بازدید | 23 پست

من یکبار با یه اقایی نامزدی کردم و ب دلایلی جداشدم

بعد الان با یه آقایی عقد کردم که ایشون خیلی خیلی خیلی از قبلی بدتره و تا الان دو بار پای طلاق رفتم اما باز خودم برگشتم همش بخاطر چیزهایی که توی سرم میومد..اینکه مثلا دیگه نمیتونم ازدواج کنم.. اگه بعدی بدتر بود چی؟ فامیلا الان چی میگن..من ابروی بابامو بردم اینقد ازدواج کردمو جدا شدم..این اگه اخلاقش بده ولی خونه و ماشین داره، این اگه خسیسه ولی پاکه وووو

الان واقعا به این نتیجه رسیدم که کنار این اقا حالم خوب نیست،و خوشبخت نیستم،و زندگی باهاش سرطانه..اگه هیچوقت ازدواج نکردم مجردم موندم بهتره تا زندگی با مردی که هر روز خدا بدن درد داره تو باید سه ساعت ماساژش بدی وگرنه روزتو سرطانت میکنه..ولی خانواده امو چیکار کنم؟ که دیگه باورم نمیکنن و باهام تا پای طلاق نمیان؟ فامیلا رو چیکار کنم که ب هر طریقی نیش و کنایه میزنن و پشت سرم حرف میزنن؟ آبروی پدرم که بزرگ طایفه اس چی؟ آینده ی خودم چی؟ بیکس و تنها موندنم تا لحظه مرگو چیکار کنم؟😞

گور بابای همه 

خودتو بچسب 

بعدم خدایی قبل ازدواج چشااااتو باز کن خب

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️

هیچی مهم تر از خودت نیس...بنظرم اگه شب عروسی هم فک کردی انتخابت اشتباهه تاکسی بگیر برگرد خونه....مثل ما نباش ک مجبوریم ی عمر بخاطر بچه بسوزیم و بسازیم

خوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی هم که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگرشد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ای مچاله می‌شویم وبی صدا می‌میریم..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بخدا همه اینا رو بعد از عقد فهمیدم

اخه چطووووری 

مگه نامزد نبودی 

مگه نبردت بیرون بفهمی خسیسه 

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
2738
هیچی مهم تر از خودت نیس...بنظرم اگه شب عروسی هم فک کردی انتخابت اشتباهه تاکسی بگیر برگرد خونه....مثل ...

واقعا نگرانم همش واسه خودم چون مطمئنم کنارش ارامش ندارم و از اونطرفم نگرانم دیگه هیچوقت نتونم ازدواج کنم یا کیس بعدی بدتر باشه

دقیقا مشکلت چیه باهاش

خیلی چیزها ولی مهمترینش اینکه من اگه مریض باشم و حال خودمم خیلی بد باشه این اقا رو باید تا زمانی که دلش بخواد ماساژ بدم ۲ساعت یا ۱۰ ساعت...هر چقد که بخواد و اگه ماساژ ندی یا روزتو زهرمار میکنه یا ب یه طریقی تلافی میکنه

واقعا نگرانم همش واسه خودم چون مطمئنم کنارش ارامش ندارم و از اونطرفم نگرانم دیگه هیچوقت نتونم ازدواج ...

عزیزم چرا فک کردی تنهایی بده...عزیزم ی عمر تنهایی بهتر از اینکه ی عمر روح و جسمت در عذاب باشه....

نمیدونم اما خاهرانه مادرانه نصیحت ی عمر زندگیه فک کن ....نری با ی بچه برگردی 

خوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی هم که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگرشد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ای مچاله می‌شویم وبی صدا می‌میریم..
واقعا نگرانم همش واسه خودم چون مطمئنم کنارش ارامش ندارم و از اونطرفم نگرانم دیگه هیچوقت نتونم ازدواج ...

نترس، مجبور نیستی که تا آخر عمر تو جهنم زندگی کنی، روزگارتو سیاه میشه اینطوری

عزیزم چرا فک کردی تنهایی بده...عزیزم ی عمر تنهایی بهتر از اینکه ی عمر روح و جسمت در عذاب باشه.... ن ...

تنهایی بخاطر این بده که بردارهای گوهی دارم که نمیزارن خونه جدابگیرم در اسایش خودم تنها زندگی کنم..و از طرفی هم خودم آرزوی بچه داشتن دارم و تشکیل خانواده

همین یه اخلاق نشون از شخصیت مشکل‌دار ایشون هست بیا بیرون از این ازدواج وگرنه یک عمر تلخی رو براخودت خریدی

2706