2733
2734
عنوان

از زندگیم راضی نیستم

| مشاهده متن کامل بحث + 199 بازدید | 23 پست
اخه چطووووری  مگه نامزد نبودی  مگه نبردت بیرون بفهمی خسیسه

بخدا بعد عقد عوض شد..بعد عقد خود واقعیش رو شد.بخدا دوران نامزدیمون طوری بود که میگفتم بهتر از این هرگز گیرم نمیاد....

بخدا بعد عقد عوض شد..بعد عقد خود واقعیش رو شد.بخدا دوران نامزدیمون طوری بود که میگفتم بهتر از این هر ...

خدا لعنتش کنه 

کاش یه مدت مراعاتشو نکنی شاید خودشو ادم کنه

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همین یه اخلاق نشون از شخصیت مشکل‌دار ایشون هست بیا بیرون از این ازدواج وگرنه یک عمر تلخی رو براخودت ...

گیر افتادم دو بار خواستم خودمو نجات بدم از بعدش ترسیدم پشیمون شدم..اینبار خانواده ام دیگه باورم نمیکنن و حامیم نیستن

2728
بدتر میشه ولی بهتر نمیشه،نقطه ضعفمو فهمیده که نه راه پس دارم و نه راه پیش.تا حد کافری اذیتم میکنه

پس بریز ترستو تا از بین بره نقطه ضعفت

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
واسه همین از شما کمک خواستم

کاراشو تک تک ب خانوادت ثابت کن

و تا زیر یک سقف نرفتی با کمک مشاور یه فکر اساسی بکن

کاراشو تک تک ب خانوادت ثابت کن و تا زیر یک سقف نرفتی با کمک مشاور یه فکر اساسی بکن

خانواده ام کاملا میدونن چقد مرد مزخرفیه و این دو باری که پای طلاق رفتم با دل و جون حامیم بودن و کمکم کردن وکیل و.. گرفتن..سر جلسات دادگاه من پشیمون میشدم میگفتم نمیتونم جداشم‌..حالا اینبار دیگه هر چی میگم تصمیمم قطعیه باورم نمیکنن..اره باید با یه مشاور صحبت کنم😞ممنون بابت پاسخهات🙏🏼

2740
خانواده ام کاملا میدونن چقد مرد مزخرفیه و این دو باری که پای طلاق رفتم با دل و جون حامیم بودن و کمکم ...

اووو شما دیگه چقدر سست عنصری 

برو مشاور فقط مشاور برو