2733
2739

میزنم واسم نمیاد و باز نمیشه 

اصلا و ابدا لایک نکنید ، اگه از نظرم خوشتون اومد ریپلای بزنید و بگید اینطوری بیشتر خوشم میاد. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره منم خواستم کد بزنم باز نشد ، پس همگانیه 

ی بسته دارم باید ه‍مین دیروز یا امروز می‌رسید

نرسیده 

انقد حرص خوردم 

اصلا و ابدا لایک نکنید ، اگه از نظرم خوشتون اومد ریپلای بزنید و بگید اینطوری بیشتر خوشم میاد. 
2728
ی بسته دارم باید ه‍مین دیروز یا امروز می‌رسید نرسیده  انقد حرص خوردم

احتمالا امروز رسیده تا ساعت ۱ اینا ثبتش میکنن 

دُنبـالَم نَیـا ، اسیـر میشـي ... 🚶 ...                                      درخواستِ دوستي رَدِ 
مال من که از پریشب پیشرفتی نکرده. هنوز همونجای قبلیه

مال من سه روزه نزده جای جدیدش کجاست 😭

احتمالا امروز رسیده تا ساعت ۱ اینا ثبتش میکنن 

امیدوارم رسیده باشه خیلی لازمش دارم 

2738
ی بسته دارم باید ه‍مین دیروز یا امروز می‌رسید نرسیده  انقد حرص خوردم

اسی کدتو خواستی بده میدونم چجوری چک کنم 

دُنبـالَم نَیـا ، اسیـر میشـي ... 🚶 ...                                      درخواستِ دوستي رَدِ 
اسی کدتو خواستی بده میدونم چجوری چک کنم 

مرسی عزیزم یادم بده خودم چک کنم منم می‌خوام یاد بگیرم 

مرسی عزیزم یادم بده خودم چک کنم منم می‌خوام یاد بگیرم 

من تو باسلام سفارش داشتم بعد اونجا کد رهگیری گذاشتن روش ک بزنم وارد سایت میشه ، ولی خب شما ک تو باسلام سفارش نداشتید ک اون قسمتی ک میگم کد رو وارد کنید 

من تو باسلام سفارش داشتم بعد اونجا کد رهگیری گذاشتن روش ک بزنم وارد سایت میشه ، ولی خب شما ک تو باسل ...

کد مرسوله رو پاک کردم میتونم کد جدید بزنم چک کنم