2733
2739

یه خاستگار اومده بود من براشون چایی بردم 😒مامانم پیش مهمونا گفت پر رنگه 😒😒یه بارم نه دو بار گفت 

ببر عوض کن مهمونا وقعا با شخصیت بودند گفتن عالیه نبر 

حرف مامانم اصلا یادم نمیره 😐

البته ما وصلت نکردیم با اونا شکر خدا تا آخر عمر سوژه بودم 

من خیلی مهربونم خب ولی اگه بیایی تاپیک من چرت و پرت بگی قشنگ میشورمت میزارمت کنار 🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای مامانت بچه مگه

ت‍‌ت‍‌ل‍‌و میگه: در عالم هستی ، من وجود ندارد !! ما تنها ما می‌شناسیم...     خلاااص👑       سُکوت گاد تَرین لِوِل پُختگیه/گࢪگ.بآش.نزآࢪ.نسلت_بسۅزه💯📿                 #آࢪزۅ.باش.نہ_خاطࢪه👩‍🦯                  میگن علم بهتر است یا ثروت ولی کتابو مُفتی نِمیدن بِخونی؛)! 🤣💸🙃                                   یا مثل یه شاه راه برو یاجوری راه برو که برات مهم نیست شاه کیه با الاغ بحث نمیکنن ..سوارش میشن 🤙😹ه‍‌زارت‍‌‌ا روی‍‌‌ا ک‍‌ش‍‌‌ت‍‌‌ه م‍‌ی‍‌‌ش‍‌‌ه ت‍‌ا ی‍‌‌اد ب‍‌گ‍‌‌ی‍‌‌ری زن‍‌دگ‍‌ی روی‍‌ای‍‌ی ن‍‌ی‍‌‌س‍‌‌ت🦅 بم‍‌ن‍‌چ‍‌ھ رو ی‍‌اد ب‍‌گ‍‌ی‍‌ر ت‍‌ا ب‍‌ت‍‌وچ‍‌ھ رو ن‍‌ش‍‌ن‍‌وی   نبر صدا تو بالا برام لاتی پُر نشه .فاز عوض کن که منم از اون کانال درام. ایزی ایزی تامام تامام😏          گـ‌اهـے بـ‌ایـב باخـ‌ت تـ‌ا بُرב
2731
2740

مامان بابای منم ازین حرفا زیاد جلوی مهمون و غریبه و خواستگار زدن

یبار بابام میگفت برو تو یه لیوان تمیز برام آب بیار

انگار ما تو لیوان کثیف آب میخوردیم🤦🏻‍♀️

هربار هم وقتی بعد از مهمون میاد خونه جلوی خودشون میگه پذیرایی کردین؟ چایی دادین؟ غذا میپختین براشون. از تو یخچال فلان چی بیارین.(مثلا هندونه🤦🏻‍♀️ خب پدر من شاید هندونش خوب نیس.شاید کمه..شاید اصن دلمون نمیخاد بیاریم) 

زندگی سخته.. ولی من از اون سختترم😎

وای یک بار منم هم مادرشوهرم قبل از عقد اومد از ما سر بزنه یعنی بعد از خواستگاری اونم بعد از خواستگاری دفعه اول که هیچ خبری نبود بعد من چای ریختم آوردم چای ها فکر کنم پر رنگ بود مامانم هم برداشت جلوی مادرشوهرم چای رو ریخت تو قوری دوباره خودش چای ریخت البته اون زمان 16 سالم بود 😂

2706