2737
2734

سلام پسرم ۶ سالش

به نظرتون اگر دوستای کلاسش و چندتا بچه های فامیل رو دعوت کنم ک سوپرایزش کنم خوشحال میشه و بزرگ‌بشه توو ذهنش میمونه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تولدپسرم همون هزینه روکمی بیشتربردم یه منطقه خیلی ضعیف وبرای یکی ازکلاسهاجشن گرفتم وبرای بچه های اونجاهزینه کردم

کلی ذوق کردن بچه ها

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
2731

سلام ایده ی خوبیه.

ولی من اگر بودم چون ۶ سالش هست مثلا این جشن رو توی یه کافی شاپ یا مثلا یه جا شبیه خانه بازی اینا می گرفتم.اینجوری هم شاید هزینه کم تر بشه هم اینکه قطعا کار خودتون کم تر میشه(چون تمیز کاری و پذیرایی و پخت و پز قبل و بعدش رو ندارید.) هم اینکه چون سن شون کمه بازی اینا می کنن یا دور هم اند و بیش تر خوش می گذره بهشون اینجوری بیش تر تو ذهنش می مونه‌‌.

بعد مثلا موقعی که رفت کلاس ششم هم می تونید اون موقع هم اگر دوست داشتید یه جشن بگیرید که هم تولد باشه هم مثلا پایان دبستان و دوستای مدرسه رو دعوت کنید که یه خاطره هم اینطوری باشه براشون. 

من تولدپسرم همون هزینه روکمی بیشتربردم یه منطقه خیلی ضعیف وبرای یکی ازکلاسهاجشن گرفتم وبرای بچه های ...

چه کار خوبی کردی خدا خیرت بده.

ولی من چون باردارم خیلی نمیتونم جای برم

سلام ایده ی خوبیه. ولی من اگر بودم چون ۶ سالش هست مثلا این جشن رو توی یه کافی شاپ یا مثلا یه جا شبی ...

خانه بازی مگه بیشتر نمیشه هزینه ش؟

چون توو شهر ما جای معمولیش دو ساعت فکر کنم دو تومن هست

2740
چه کار خوبی کردی خدا خیرت بده. ولی من چون باردارم خیلی نمیتونم جای برم

خودمدیرومعاون ومعلم خودشون همه کارهاروکردن بنده خداها

مافقط عکس گرفتیم😁😂🤣🤣

ولی باورکن قشنگترین تولدبودبرای بچه ام

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!

پيش دبستاني پسرم دوستاشو با مامانشون  دعوت كرردم رستوران

(فست فود)

يكمم باكنك زدم به ميزا  و توي ظرفاي تكي پفيلا و خوراكي چيدم

پسزم خبر نداشت

يهو اومد خيلي هيجان زده شد..

غذا هم پيتزا گرفتم، البته مهمونا نزاشتن به تعداد بگيرم

باهم خورردن..

سالاي بعد هم خونه ميگيريم فاميلي

هم كيك و خوراكي ميبره مذرسه

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

بستنی را حذف کن،به جایش یه لیوان شربت بده،پفیلا و پفک ،کیک،ساندویچ الویه با نوشابه

چند تا صندلی هم بزار موزیک بزار بعد قطع کن بچه ها روی صندلی ها بشینند ،این هم بازیشون میشه تحت نظر خودتون

بستنی را حذف کن،به جایش یه لیوان شربت بده،پفیلا و پفک ،کیک،ساندویچ الویه با نوشابه چند تا صندلی هم ...

به نظرت بچه هستن بستنی رو بیشتر نمیپسندن؟

یا به جای الویه پیراشکی گوشت بدم بهتر نیست؟

2706