2737
2734
عنوان

سوزاندن شوهر زیر پتو!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 9919 بازدید | 178 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ی قرص مینداخت تو سوپ این همه دردسر چی بوده هم ب خودش داده هم مجید 

سوپ نه حداقل قرمه سبزی 😂

کسی قدر دل پاک مونه هرگز نمیدونه /مو موسی هم بشُم آسیه از آبُم نمیگیره/ نفهمیدو نمیفهمن مُنو دردِ مونه اینجا /مو خط دکتُرم خالو کسی قابُم نمیگیره🍀

من بچه بودم تو روزنامه خوندم، یه زنه شوهرش بهش خیانت کرده بود. بعد که شوهره خوابید، یه روغن ده کیلویی حلبی هستا، اونو گرم کرده بود رو گاز، یهو کلش رو خالی کرده بود رو بدن مرده.

یادم نبست مرده مرد یا نه، اما خبرش هنوز تو ذهنمه

اگه تاپیک مال تو نیست و نظرت باهام مخالفه، ریپلای نزن. یه چی میگم بهت،هم تو میسوزی هم کاربریم. 
2742

همسایگان دل به شعله های آتش زدند و دو پسر 9 و 4 ساله را در حالی از اتاق بیرون آوردند که نیروهای امدادی نیز با سرعت زیاد خود را به خیابان کوشش 56 رساندند و به یاری مصدومان شتافتند. آن ها پیکر سوخته مرد 40 ساله را که هنوز علایم حیاتی داشت به بخش سوختگی بیمارستان امام رضا(ع) مشهد انتقال دادند اما در همین حال مشخص شد که زن جوان هم با خوردن تعدادی قرص اقدام به خودکشی کرده است و حال وخیمی دارد. بنابراین «مریم – ر» نیز بی درنگ به بخش مسمومان بیمارستان امام رضا(ع) منتقل شد و تحت درمان قرار گرفت. کادر درمان بیمارستان با مشاهده وضعیت وخیم مرد 40 ساله، او را در حالی به صورت اورژانسی به اتاق مراقبت های ویژه بردند که پزشکان اعلام کردند وی دچار 90 درصد سوختگی شدید شده است. از سوی دیگر نیز همسر 35 ساله وی با شست و شوی معده، از مرگ نجات یافت و روند بهبودی او آغاز شد.

درود بر شما😐

میخوای گریه کنی گریه کن بی تربیت  

آقایون سایت ترسیدن اسی. 

سزاموئید=اصطلاح آناتومیکال برای استخوان های کنجدی بدن؛الهام گرفته از جثهٔ ریزنقشم. (دیگه نپرسید❤️) _/(عشق خیانتکارم، من روزی برای آخرین بار بهت گفتم دوستت دارم و روزی برای آخرین بار بغلت کردم بدون اینکه بدونم آخرین باره. و من هرشب با فکر به این دوتا جمله با گریه میخوابم و با غم بیدار میشم و با بغض روزم رو شب میکنم،تو آخرین شوق من برای دوست داشتن یک مرد بودی.... ) /
من بچه بودم تو روزنامه خوندم، یه زنه شوهرش بهش خیانت کرده بود. بعد که شوهره خوابید، یه روغن ده کیلوی ...

حالا اینا رو نگید اینجا فردا همه میوفتن به جون شوهرا😂😂😂

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲
2740

کاش‌ قانونی حکم‌ خیانت قصاص‌ بود تا هیچکس خیانت نمی‌کرد‌ جدا‌ میشدن بعد می‌رفتند پی‌ کثافت‌ کاری‌

یه دختر دیوونه که دیوونه بارونه  یه دختر پر احساس که عاشق نویسندگیه  یه نویسنده‌ کوچولو با رویاهای بزرگ🌈🦋
حالا اینا رو نگید اینجا فردا همه میوفتن به جون شوهرا😂😂😂

بد هم نیست شاید نسل خیانت کارا منقرض شد😁😜

کسی قدر دل پاک مونه هرگز نمیدونه /مو موسی هم بشُم آسیه از آبُم نمیگیره/ نفهمیدو نمیفهمن مُنو دردِ مونه اینجا /مو خط دکتُرم خالو کسی قابُم نمیگیره🍀
2706