2737
2734
عنوان

دختر بودن خیلی پر خرجه

461 بازدید | 34 پست

الان روتین پوستیم شده ۳۰ میلیون

چند دست لباس هم از زارا میخواستم بخرم شد ۵۰ میلیون

یکی دوتا عطرم شد ۳۰ میلیون

بچه ها من پولدار نیستم

فقط پولامون بی ارزش شده

که بخوای دوتا عطر و لباس برند مثل بقیه مردم دنیا بخری

باید اندازه یکسال کار کنی پول جمع کنی 

خسته شدم واقعا

خرج میکنم ولی نه اینجوری 

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

باشه عزیزم ممنونم اطلاع دادی

سزاموئید=اصطلاح آناتومیکال برای استخوان های کنجدی بدن؛الهام گرفته از جثهٔ ریزنقشم. (دیگه نپرسید❤️) _/(عشق خیانتکارم، من روزی برای آخرین بار بهت گفتم دوستت دارم و روزی برای آخرین بار بغلت کردم بدون اینکه بدونم آخرین باره. و من هرشب با فکر به این دوتا جمله با گریه میخوابم و با غم بیدار میشم و با بغض روزم رو شب میکنم،تو آخرین شوق من برای دوست داشتن یک مرد بودی.... ) /
2740

وقتی بخوایم ادای آدمای پولدار رو در بیاریم همیشه بی پول خواهیم بود

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست

تو فکر میکنی پولدار نیستی ولی من میدونم پولداری😐

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔

میدونی چرا میگم خرج میکنم ولی ن اینجوری چون اینا واسم نمیمونه ولی جاش آدم خونه زمین طلا این چیزا اضافه کنه خوبه 

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍
2706