2733
2734

رو میخوندم.طرف میگه نمیتونم جدا شم تاصفحه۸۰همه گفتن جداشو.چراواقعااینجورین آدما.طرف آمادگی جدایی نداره.ماکه جای اون نیستیم.واقعاتعجب کردم.حتی موضوع تاپیکشم این نبودکه بنظرتون جداشم یانه

وزن فعلی۷۰.هدف اول ۶۲.هدف نهایی ۵۸.خدایاب امیدتو😍😍

اینجا پرشده از زیربیست سالهایی که هیچ تجربه ای از زندگی مشترک ندارن و توهمات و رویاهاشون رو واسه بقیه توصیه میکنن 

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آسون ترین راه جداییه

بنظرم باید آخرین راه حل باشه 

تا حالا یادم نمیاد به کسی اینجا گفته باشم جدا شو

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙
2728

تمام توصیه های نی نی سایتی ها اینه که:خب طلاق بگیر

😬🤦

ما بزرگترین معذرت خواهی رو به خودمون بدهکاریم بابت همه ی وابستگیای بی جامون بابت همه ی آدمهایی که اذیتمون کردن ولی ما نتونستیم رهاشون کنیم بابت همه ی حرفهایی که دلمون شکست،ولی صبر کردیم بابت همه ی دورویی هایی که به روی طرف مقابل نیاوردیم من از خودم بابت تحمل خیلی چیزایی که مستحق اش نبودم واقعا معذرت میخوام!                  https://harfeto.timefriend.net/16837133705410 بنویس میخونم 💗 نگه دار رو لینک و باز کردن رو بزن☺️

من واقعا اعصابم خورد شد حتی نظر هم ندادم اونجا

نمیدونم چرا خانومه لج کرده بود با خودش و زندگیش 

اصلا نیازی به گفتن نیست که جدا بشه یا نشه

دخترش رسما تو اتیش اون زندگی میسوزه ولی بخاطر خودخواهیش میخواد این بچرو توی جهنم نگه داره 

اون اقا مشخصه کلا عقل درستی نداره اصلا حلال کردن نکردنشم مهم نیست بره به درک که اینده زن و بچشو تباه کرده 

به نظرم خیلی به شوهرش توجه و علاقه نشون میده شوهره خیلی فکر کرده کسیه و دچار خودبزرگ بینی شده اینکه جدا بشه نه اینکه طلاق بگیره به نظرم به شوهرش توجه نشون نده اصلا انگار سنگ هست تو خونه یا دیگه محبت نکنه بهش یه ذره به خودش بیاد

2738

من خیلی ناراحت شدم که حتی حاضر نیست بخاطر بچه‌شم که شده یه زندگی آروم و قشنگ درست کنه با این که شرایط طبق توضیحات خودش محیاست.

ما که از زندگیشون خبر نداریم و جاشون نیستیم برای همین میگم بیخیال. 

تمام توصیه های نی نی سایتی ها اینه که:خب طلاق بگیر 😬🤦

ولی در این مورد کم یاب، حق داشتن.  

هر کس خم گفت طلاق بگیر به خاطر این بود که شخصیت این خانم بیشتر از این له نشه. 

منم میخواستم بنویسم طلاق که دیدم همه گفتن. دیگه نگفتم.. 

اتفاقا شرایط جدایی رو داشت ولی انگار میخواست با خودش لجبازی کنه

همونومیگم.طرف اصلانمیخوادجداشه.چرا انقداصرارمیکنید.وقتی قبل جدایی انقدمیترسه بعدجدایی خیلی بدتره.متاسفانه۹۰درصدمساییم که میگن اصلاجدایی روتجربه نکردن

نوع کودکی افراد پشت سر گذاشتن آینده اونها رو میسازه 

این آدم نمیتونه رها کنه ... مدام داره تحقیر میشه ولی براش اهمیتی نداره و پای همه عواقب و اشتباهاتش مونده 

اینا ریشه در کودکی داره دست خودشون نیست باید درمان بشه زخم های کودکی 

من واقعا اعصابم خورد شد حتی نظر هم ندادم اونجا نمیدونم چرا خانومه لج کرده بود با خودش و زندگیش  ...

حرفات درسته.شرایطشم واقعاشرایط خوبی نبود.ولی خب از جدایی میترسیدیانمیخواس یاهرچیز دیگه.بعضیامیگفتن فقط جداشو.بابا ببین طرف چی میگه آخه.

ولی در این مورد کم یاب، حق داشتن.   هر کس خم گفت طلاق بگیر به خاطر این بود که شخصیت این خانم ب ...

من اصلا تاپیک ایشون رو نخوندم کامل،

عع نمیدونستم تا این حد اوضاع بد باشه

ولی در کل همه تاپیکای دعوای زن و شوهری اینا هستن کسایی که بگن طلاق بگیر بدون هیچ حرفی🤦

ما بزرگترین معذرت خواهی رو به خودمون بدهکاریم بابت همه ی وابستگیای بی جامون بابت همه ی آدمهایی که اذیتمون کردن ولی ما نتونستیم رهاشون کنیم بابت همه ی حرفهایی که دلمون شکست،ولی صبر کردیم بابت همه ی دورویی هایی که به روی طرف مقابل نیاوردیم من از خودم بابت تحمل خیلی چیزایی که مستحق اش نبودم واقعا معذرت میخوام!                  https://harfeto.timefriend.net/16837133705410 بنویس میخونم 💗 نگه دار رو لینک و باز کردن رو بزن☺️
نوع کودکی افراد پشت سر گذاشتن آینده اونها رو میسازه  این آدم نمیتونه رها کنه ... مدام داره تحق ...

دقیقا.اول بایدبره مشاور رو خودش کارکنه بعدکم کم برای جدایی آماده شه

2706