2733
2739
عنوان

پسره توی رابطه منو پس زد +اسکرین پیام هاش

| مشاهده متن کامل بحث + 2088 بازدید | 61 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا همچین نظری داری؟  اتفاقا یکی از عاقل ترین اوم هایی بود که توی کل عمرم دیدم  خیلی زود ...

از حرفاش عاقلی دیده نمیشه عزیز.هیچم سطحی نیست .اتفاقا عمقی دیدم.شما هنوز یا خیلی بی تجربه ای یا خیلییی کم سن.این عکسارو نگه دار چندسال بعد دوباره ببین متوجه میشی چی گفتم.یعنی چی با بی ام و میام دنبالت .فقط عکس تورو میبینم با دخترای دیگه اینجوری نیستم.فقط امیدوارم تو این سن و با این سطح تجربه ازدواج نکنی .دنیارو ببین بعدا

انقدر بدم میاد هرچی میشه هی نی نی یارو صدا میکنید. متنفرررررم. گزارش زن های همیشه در صحنه هم دلم میخواد تک تیر بزنم بهشون
خیلی سخته یک طرفه  من آخرین بار بهش گفتم راحت میرم ب یه شرط گف چی گفت فقط یکبار دیگ باهام حرف ...

وایی حس میکنم این احساسی ترین خداحافظی ای هست که میتونست باشع🥺 

چه قدر سخت بوده برات 

2731

این مهربان نیست چاخان کرده بره تو حس مهربان بود ولت نمیکرد

خدایا قشنگترین دعا عاقبت بخیریه خدایا عاقبت بخیرمون کن🤲خدایا دومین دعای قشنگ آرامشه نصیبمون کن🤲خدایا سومین دعای قشنگ انقد بهمون مادیات بده که دست روهیچ مرد ونامردی دراز نکنیم🤲خدایا قربون مرام ومعرفتت دستامونو ول نکن ومارو درشرایط سخت قرار نده🤲الهی آمین💌

چند سالته خدایی اینو‌بدم دخترم که کوچولوعه بخونه میخنده

خدایا قشنگترین دعا عاقبت بخیریه خدایا عاقبت بخیرمون کن🤲خدایا دومین دعای قشنگ آرامشه نصیبمون کن🤲خدایا سومین دعای قشنگ انقد بهمون مادیات بده که دست روهیچ مرد ونامردی دراز نکنیم🤲خدایا قربون مرام ومعرفتت دستامونو ول نکن ومارو درشرایط سخت قرار نده🤲الهی آمین💌
2740

چرا این‌همه تناقض...باهات خوب و مهربون بود ولی نخواستت و پست زد؟! مگه میشه اصلا/: مثل اینکه بگیم یه ادم در لحظه هم میتونه زنده باشه و هم مرده! احتمالا چون فقط دوسش داشتی به چشمت مهربون و خوب میومد. بهتر که رفت بسوزه این عشق که ادمو کور میکنه 🚶🏼‍♀️

پیام آخر مسخره ت کرده  با ایموجی

ای ناهات

یکی بود بهم میگفت روزی سه بار عکست و میبینم شبم قبل خواب یه بار میبینم مطمئن شم تو خواب میبینمت این و دیدم یاد اون افتادم

البته من دیگه متاهلم نباید به اون فکر کنم ولی میفهمم چی میگی خدا بهت صبر بده

' شـــک نکن ' دنیا همینه :مـرد بودن ' دَرد ' دارد ..... نامرد بودن ' کـِـیـــف ' !!خوبی ' تــاوان ' دارد ..... بدی ' احترام ' !!پاک باشی ' تـَـنهایی ' ....... خیانت کنی ' با کلاســی امادور باشـــی و تــپــــــنده بهتر است از این که نزدیـــک باشی و زننـــــــده☜ این مفــــــهوم را که در رگ هـــایت جاری کنی✘ دیگر تنـــــــــها نخواهی بود ✘💔🙂
وایی حس میکنم این احساسی ترین خداحافظی ای هست که میتونست باشع🥺  چه قدر سخت بوده برات

2706