2733
2734
عنوان

بمیرم واسه دل تنهام💔

116 بازدید | 7 پست

واسه اشکایی که نمیذاره نفس راحتی بکشم

واسه این همه دردی که میکشم

آخه لعنتی اونی که شب و روز ازش کمک میگرفتی هم باورش نمیشه اینجوری کرده باشی

به چی متوسل بشم دیگه چندماه گذشت چندسالم بگذره قراره همیشه داغی که رو دلم گذاشتی یادم باشه

خدا ازشون نگذره خدا تا استخون بسوزونتشون تاوان اشکام پس بدید🙂

واسه برگشتن عشقم و رسیدنمون بهم دعا می کنی خیلیییی اعتقاد دارم به دعاهاتون.لایک کنید یا بهم بگید منم حمد میخونم براتون😍🫂🥺1۴۰۲.۱۲.۲۶

دوست دارم بگم فقط یبار ببینمت

من با حرف قانع میشم فقط بگو چجوری تونستی

کاش بشه یبار ببینمت کنار کسی نباشی فقط

واسه برگشتن عشقم و رسیدنمون بهم دعا می کنی خیلیییی اعتقاد دارم به دعاهاتون.لایک کنید یا بهم بگید منم حمد میخونم براتون😍🫂🥺1۴۰۲.۱۲.۲۶

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کل بدنم درد گرفته یادته بخاطر اعصابم بود؟؟؟دستام چجوری میشدن 

الان بازم اونجوری شدم

یادته اولین بار تو ماشین نشسته بودیم چقد حالم بد شد الان دارم اونجوری میشم

ولی دیگه نیستی

2728

تو نقدیرمه بیصدا اشک ریختن🙂

یه بازی بود یکی از بچه ها بهم گفت من عجیبم 

باورت میشه هنوز همه نمیدونن دیگه باهم نیستیم؟؟؟😂😂فکر کن چندماه تموم شدیم اما اونایی که با هم زندگی میکنیم نمیدونن

اصلاااا یچیزی از کجا دیگه دوستم نداشتی از کجا حرفات دروغ بود

تو له اون سادگی بلد نبودی که فیلم بازی کنی

یه شب شاید از همه چی بگذرم هرچی که باید بهت میگفتم و هیچوقت نگفتم برات مینویسم و میرم واسه همیشه

فقط میدونم دیگه چیزی ارزش نداره

2740