2733
2734

بچه ها میشه بیایین بگین

ما خودمون مثلا تیبا داریم 

ولی هم خانواده خودم هم همسرم ماشین های مدل بالا دارن بخاطر همین یکم پیششون معذبیم ..شوهرم میگه عوض کنیم پژو یا لیفان بگیریم 

مستاحر هستیم...

حالا شما بگید

تازه وارد نیستم کاربری هام تعلیق شدن ۵امین کاربریمه 

پاهام مدل ۷۹

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

سمند داشتیم 

فروختیم برا من پراید مدل ۹۱ خریدیم  ۲۵۰ تومن برا خودش موتور کویر از این خوشگلا ۱۶۰ تومن

شازده کوچولو:وفاداری یعنی چه؟  روباه:یعنی اگ توی سیارت یک گل دیگه بود تو عاشق گل خودت باشی   لطفا لایک نکنید
2740

پژو ۱۳۹۸ شوهرم 

من ۲۰۶ ۱۳۹۶

ولی میخوایم بفروشیم دوتاشو یه مدل بالاتر بخریم 

میانِ‌هَمِه‌گَشتَمُ‌ عاشِق نَشُدَم‌مَن! طُ چِ‌بودی‌کِ‌تورا‌دیدَمُ‌دیوانِه‌شُدَم‌مَن..❥︎シ︎️
🤣🤣🤣🤣🤣🤣از کجا اومد واست😂

از جانب خدا😂😂

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
ماشین ندارم فلن میخوام گواهینامه بگیرم بعدش مدرک گریم میکاپ از روش وام بگیرم پراید هاچبک مشکی بخرم ...

چرا مشکی؟؟؟ 

شازده کوچولو:وفاداری یعنی چه؟  روباه:یعنی اگ توی سیارت یک گل دیگه بود تو عاشق گل خودت باشی   لطفا لایک نکنید
2706