2737
2734
عنوان

چرا بجای شوهر پولدار خودتون سعی نمیکنید پولدار شید

| مشاهده متن کامل بحث + 1332 بازدید | 76 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پولدارها اغلب با هم سطح خودشون ازدواج می کنند. اما توجه کنید که مردها معمولا از زنها پولدارترند. مردها از بچگی آزادی بیشتری دارند، تمرکز بیشتری دارند، جامعه و قوانینش به نفع اونهاست، پایین کشیدن یک زن فقط با دو تا تهمت ناروا خیلی راحت تر از پایین کشیدن یه مرده، اعتماد به نفس بیشتر ... خیلی چیزها باعث میشه مردها راحت تر پولدار بشن. به اینها اضافه کنید بارداری، سقط، پریود، زایمان، شیردهی، تربیت و محبت به بچه ها. به نظرم خوبه نسبت به هم جنسهای خودمون مهربونتر نگاه کنیم. ما مرد نیستیم و همه امکاناتی که برای اونها فراهمه برای ما ممکنه وجود نداشته باشه. مادر و همسر خوبی بودن خودش یه کار بیست و چهار ساعته ست و بسیار با ارزش.

رسول الله (ص)🌸آسایش جان در رها کردن بیهوده هاست🌸
2742
یه تاپیک میزنم حتما و تگ میکنم و کلی ایده میدم خوبه؟

عالییییی دمتم گرم منو یادت نره

وقتی میام نی نی سایت کاربر ها منو یاده ان شرلی میندازن تکرار غریبانه ی روزهایت چگونه گذشتوقتی روشنی چشمهایتدر پشت پرده های مه آلود اندوه پنهان بودبا من بگو از لحظه لحظه های مبهم کودکیتاز تنهایی معصومانه دستهایتآیا می دانی که در هجوم دردها و غم هایت
میشه چندتا راه واسه پولدار شدن به این دسته از خانوما یاد بدین؟ 

اره عزیزم یه تاپیک میزنم و تگ میکنم حتما 

من خیلی دوست دارم واقعا همه مون موفق بشیم مخصوصا نینی سایتی ها🥲

منم همیشه معتقدم پول خوبه مال خودت باشه نه که بخاطرش بخوای گردن کج کنی ولی متاسفانه همیشه دوروبرم خانمای خانه دار که تنها هدف و امیدشون شوهر پولدار بود از امثال من که کار میکنیم و حقوقمون چندرغازه موفق ترن

احساساتمو نمیتونم پنهان کنم واسه همین بهم میگن بی سیاست ولی من خودمم بدون ادا بدون تظاهر بدون دورویی 
یه تاپیک میزنم حتما و تگ میکنم و کلی ایده میدم خوبه؟

لطفا منو هم تگ کن چون مجردم و پنج ساله دارم از صبح تا شب بدون تعطیلی کار میکنم هنوزم پولدار نشدم ، البته دنبال شوهر پولدارم نیستم یعنی اصلا دنبال ازدواج نیستم خداروشکر

2738
چون تنبلن  همین الان تاپیک بزن یه میلیارد دارم چیکارکنم باهاش نصف خانوما میگن بزار بانک سودشو ...

ایرانیا کلا اعتقاد دارن باید پوله خودش سود بده بدون تلاش تا پول دستشون میاد میگن اپارتمان بخر بده اجاره پولشو بگیر اجاره خور بودن خیلی توقع داره

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
2706