2733
2734

واقعا ناراحت کننده است 

خیلی از خانوما از لحاظ مالی دیدم که موفق بودن و کسب و کار خودشون رو راه انداختن یا کار آفرینی میکنن و از صفر هم شروع کردن 

ولی بعضی اوقات میبینم خیلی از دخترا صبح تا شب خونه هستن با اینکه شرایط کار کردنم دارن بعد دنبال همسر پولدارن

که اکثرا هم من هرچی خانواده و پسر پولدار دیدم اطرافم دنبال ادمی هستن که اگه از خودش بالاترین نیست دیگه همسطح خودشون باشه

لطفا گارد نگیرید بچه‌ها من منظورم به همه نبود و میدونم بعضی از خانما و دخترا شرایط کار کردن رو ندارن بنا به دلایلی

بنظرم پسر پولدار نمیاد از یه خانواده پایین زن بگیره 

می‌ره همسطح خودشو میگیره

هرکسی پیجمو فالو کنه براش آیت الکرسی میخونم berkenail2023  هرکسی فالو کرد ریپلای کنه بخونم براش 💗🙏

چون تنبلن 

همین الان تاپیک بزن یه میلیارد دارم چیکارکنم باهاش

نصف خانوما میگن بزار بانک سودشو بگیر

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وقتی میشه باشوهرکردن پولدارشدچراخودمون زحمت بکشیم 🤔🤔🤔😂😂😂😂😂😂😂

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 

خوبه جای ماهی دادن ماهگیری یاد بده بگو چکار هایی برای کسی که مدرک و پول برای استارات نداره خوبه 

وقتی میام نی نی سایت کاربر ها منو یاده ان شرلی میندازن تکرار غریبانه ی روزهایت چگونه گذشتوقتی روشنی چشمهایتدر پشت پرده های مه آلود اندوه پنهان بودبا من بگو از لحظه لحظه های مبهم کودکیتاز تنهایی معصومانه دستهایتآیا می دانی که در هجوم دردها و غم هایت
2740

درجه ی هولناک تر  یه عده ای هستن 

که عین زالو طرف را میمکن 

و برای خودشون عزت و ارزش قائل نیستن 

ولی دچار خلط مبحث هستن و میگن من با ارزشم 

نمونه ش تاپیک پربازدید صبح 

پشم تنت چه نرمه    دیشدارادان    
🤣🤣🤣🤣👌👌👌👌👌

نصف بقیه هم میگن طلا بخر

یعنی مخ اقتصادی در حد المپیک🤣

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
وقتی میشه باشوهرکردن پولدارشدچراخودمون زحمت بکشیم 🤔🤔🤔😂😂😂😂😂😂😂

دیدگاه آدما فرق داره و نظر شما هم محترمه🙂

ولی من به شخصه اینجوری حس بدی میگیرم و احساس مفید بودن ندارم دوست دارم دخترم در آینده بهم افتخار کنه و ازم یاد بگیره که ارزوهاشو خودش برآورده کنه و موفق و مستقل سه چون تضمینی نیست که تو زندگی اون آدم همیشه باشه یا نه 😅

درجه ی هولناک تر  یه عده ای هستن  که عین زالو طرف را میمکن  و برای خودشون عزت و ارز ...

اون استاترش یه دختر۱۶ساله بود  

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
2706