2733
2734
عنوان

با شوهرم شش روزه قهرم☹️😔

12048 بازدید | 108 پست

می‌خوام تعریف کنم چیشده راهنماییم کنین خواهش میکنم خواهرانه

عقدم یکساله

قضیه از اونجا شروع شد که مادر شوهرم مهمونی دعوت کرد خاله هامو مامانم اینارو منم رفتم کمک کردم وسایلا آماده نبود عجله داشتیم منو مادر شوهرم هلاک بودیم ازشوهرم کمک خواستم کمک نکرد که هیچ کلی حرف گف گف موندیم مصببت فلان هر چی میگفتم لج بازی میکرد پیش مادربزرگ خودش و خانوادش برگشتم گفتم چرا خودتو نشون میدی اینجوری میکنی برگشت عصبی شد گف به کارت برس با صدای بلند بعد که مهمونا اومدن پیش مهمونا اصلا با من حرف نزد میوه گرفت به همه منو رد شد منم واقعا ناراحت شدم اومدم خونمون بهش پیام داد کلی حرف گفتم گفتم فاتحه تو خوندم گفتم نه پول داری نه قیافه یکم اخلاق داشتی اونم دیگه نداری اونم عصبی شد از اونمقع شش روز میگذره و هیچ خبری ازش نیس😔نه زنگ نه پیام منم نمیخام پیش قدم بشم ☹️

یکم خوش اخلاق باشیم ، متاسفانه همه چیزو از همه تحمل میکنیم یک چرت زدنو از شوهرمون تحمل نمی‌کنیم 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خوبش کردی

زور داره یکی هیچی نداره اخلاقم نداشته باشه

میوه نگیره و ....

قشنگ بچه‌س و نابالغ

وایستا تا ازش خبری شه و خودش بیاد برای معذرت‌خواهی

من جوابایی که به کامنتام داده میشه یا لایک میکنم یا جواب میدم. اگه حتی لایکت نکردم یعنی ارزش هیچ واکنشی رو نداشتی.
2740
حرف بدی زدی ن پول ن قیافه طفلی چقد دلش شکسته این جملرو قبلا شنیدم صدای شکستن قلبم شنیدم

عزیزم😔

گاهی زندگی چاره اش فقط علی بن موسی الرضاست                    آقایون لطفا درخواست دوستی ندن
یکم خوش اخلاق باشیم ، متاسفانه همه چیزو از همه تحمل میکنیم یک چرت زدنو از شوهرمون تحمل نمی‌کنیم  ...

یعنی چی یعنی مقصر منم بهم پیش همه بهم بی احترامی کرد اولین بارش هم نبود

2706