2737
2739
_ری_دی! +ری_دم تو گشنه نمونی

🤣🤣🤣🤣

دختر خوبی ام نی نی یار تعلیق نکن درخواست دوستی آقایون ممنوع حالا هی درخواست بدین وقتی رد شد ببینین وقتی که بچه بودم فکر میکردم که تنها چیزی که خوشبختی میاره پول هست اما بعد فهمیدم که نه سلامتی جای خود پول هم جای خود هرچیزی جای خودش رو داره پس ناشکر نباشیم زمانی شیطون ترین دختر توی دنیا بودم که از در بیرونش میکردن از پنجره میومد داخل یادش بخیر یه بار حتی تو نوشابه تو لیوان دوستم نمک ریختم ولی اونم تلافی کرد و ریخت رو سرم دختر مهربونی هستم و زود صمیمی میشم ولی وقتی که بفهمم کسی داره ازم سوءاستفاده میکنه دیگه اون آدم قبلی نیستم و نشونش میدم که با کی طرفهساعت ۹شب تبدیل به زامبی میشم و هیچکس نمیتونه آرومم کنه و از دستم در بره .یه روز که بیرون رفتم دوستم رو دیدم که داشت با خودش حرف میزد بعد فهمیدم نه اون داره با عروسک تو ویترین مغازه حرف میزنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اگه اذیتت کرد بش بگو!

این حرکات در شان و شخصیت یه اس/پرم برنده نیس به خودت بیا😐

روبی ام!🍭یه کراکن!...هیولای دریای اسکاندیناوی=kraken🪅😐:)یک عدد عاشق کتاب و رنگمیشه ۱۰ تا تاپیک اولی که تو سایت ایجاد کردمو فول لایک کنی:))؟؟؟

جاری من صورتش پر چروکه و ما ۸ سال اختلاف داریم سنامون

دائم از وقتی عقد کردیم میگه من از تو جوونترم همه جا و جلو همه 

یکبار میخوام جواب دندون شکن بدم که خفه بشه جلو جمعم میگه من نمیخوام دلشو بشکنم وگرنه میگم برو جلو اینه صورتتو ببین توروخدا

از اول عقدمون میگه تا همین الان هی‌میگه تو قدیما قشنگ بودی فلان بودی الان فلانی در صورتی که‌کاملا داره برعکس میگه و از رو حسودی میگه

عکسامونو اگه میشد بذارم تا صب زمین‌گاز میزدین

بهم بگید براتون حمد بخونم
2740

توروخدا به منم یاد بدین 

جاری که از من ۱۳ سال بزرگتره  و چون میدونه شوهرم محدودم کرده  نه میزاره درس بخونم نه بیرون برم نه دوستی داشته باشم نه کار کنم مستقلشم 

پرفایلش عکس خودشو دوستداشو بزاره  و هربار به یه بهونه بیاد پیویم خیلی بی ربط    من چی بگم بهش

یا از شغلش و درامدش بگه 

یا بگه من وقت ندارم  چون میدونه من خونه حوصلم سرمیره .

خصوصا پرفایلش هربار به یه بهونه میاد پیوی که مثلا من پرفایلشو ببینم چی بگم 

حاضر جوابی باید فل بداعه توی موقعیتش پیش بیاد  بزنی برجک طرف مقابل رو بپوکونی  اون جذابه ...

دقیقا من همینجوریم وقتی یکی خیلی گستاخه

روبی ام!🍭یه کراکن!...هیولای دریای اسکاندیناوی=kraken🪅😐:)یک عدد عاشق کتاب و رنگمیشه ۱۰ تا تاپیک اولی که تو سایت ایجاد کردمو فول لایک کنی:))؟؟؟
توروخدا به منم یاد بدین  جاری که از من ۱۳ سال بزرگتره  و چون میدونه شوهرم محدودم کرده &nb ...

نمیدونم چرا فکرمیکنه من حسودم  یا هرچی ‌

مگه من همسنشم اخه   چقدر فاصله سنی داریم چرا اینکارو میکنه  میخواد دل منو بسوزونه 

بخدا شغلشم چندان خوب نیس 

اگه اذیتت کرد بش بگو! این حرکات در شان و شخصیت یه اس/پرم برنده نیس به خودت بیا😐

فکر کنم نهایت آگاهی اکثریت جامعه مجازی نشین‌ از زیست‌شناسی در حد نمره قبولی علوم ششم دبستان باشه اما اصرار ویژه‌ای به استفاده از این اصطلاح و وامدار فرایند لقاح شدن برای رسوندن منظورشون هستند!

فکر کنم نهایت آگاهی اکثریت جامعه مجازی نشین‌ از زیست‌شناسی در حد نمره قبولی علوم ششم دبستان باشه اما ...

اشتباه فکر میکنید جناب،اطلاعاتم با توجه به رشته تحصیلیم فراتر از این حرفاس ولی علاقم به استفاده از جمله های این چنین برای افراد برنده ای مثل شما خیلی شدیده

2706