2733
2734

یعنی مرد به این حسودی و خاله زنکی من ندیده بودم ،،،،،،

خونه زندگی کسی رو میبینه میخواد بترکه ،،،،

کسی ماشین میگیره تا چند وقت افسرده میشه 

کسی خونه داره میخواد آتیش بگیره 

خدایا شکرت که هیچ موقع برای مال و اموال یا هرچیز دیگه ی کسی که حسودی نکردم !!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چرا خودش تلاش نمیکنه زندگی خوبی برای خودش و همسرش فراهم کنه اونم به جای حسرت؟ بعضی از آدما واقعا حرص ...

با این وضعیت اقتصادی نمیشه خونه خرید الان 

قرار نیست همه مثل هم باشند 

من که زنم شکایتی ندارم ،،،،،حرصی ندارم ،،،چشم و هم چشمی ندارم ،،،،

از پیشرفت کسب ناراحت نمیشم 

از این که بقیه خونه دارن من ندارم ناراحت نمیشم 

این مرد خییییییلی حسوده ،،،،سر همه چی. !!

خاله زنک و حسود ،،،،

واقعا حالم بهم میخوره ازش 

عقده ای حسود

تا دلت بخواد مرد حسود بیشتر از زن حسود دیدم 

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍بلاگرسایت🥰❤️‍❤️‍ (۱۳)مهر ساعت ۵ بعدظهر،سال۱۴۰۲🖤(جانم فدای رهبر🇮🇷 💚🤍❤️
2740
تا دلت بخواد مرد حسود بیشتر از زن حسود دیدم 

جدی؟؟؟من فکر میکردم کم پیش میاد مرد حسود باشه 

اونم حس حسادت زیاد سر هرچییییی

بنظرم حسودی از خاله زنکی میاد 

چون شوهرم بشدت خاله رنک هم هست 

جدی؟؟؟من فکر میکردم کم پیش میاد مرد حسود باشه  اونم حس حسادت زیاد سر هرچییییی بنظرم حسودی ...

اره خیلی دیدم

مرد حسود پدر زن در میاره نمیزاره آب خوش از گلوی زن پایین بره خدا به دادت برسه فقط بی اهمیت باش اذیت نشی

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍بلاگرسایت🥰❤️‍❤️‍ (۱۳)مهر ساعت ۵ بعدظهر،سال۱۴۰۲🖤(جانم فدای رهبر🇮🇷 💚🤍❤️
خیلی بد ،،،، خیییلی حس بدی هست ،،،،، مرد بخواد حسادت داشته باشه  اونم نه یه حسادت معمو ...

خونواده ش احتمالا همینجوری ان که حسوده ..به کارش  توجه نکن اینقدر بده وقتی حسادت به قلبش بیاد یه لایه کدری روی قلبش میشینه و میشینه رو صورتش و خدا از آدم حسود اصلا خوشش نمیاد.

خونواده ش احتمالا همینجوری ان که حسوده ..به کارش  توجه نکن اینقدر بده وقتی حسادت به قلبش بیاد ی ...

خیلی شبیه پدرش هست از همه نظر 

نمی‌دونم خانواده اش اینجوری بودن ن،،،نمیدونم خودش عقده داشته ،،،،

یعنی خونه کسی رو ببینه میترکه ،،،خود به خود اخماش می‌ره تو هم ،،،باد می‌کنه ،،،،،

دقیقا همیشه میگم خدا از دل بقیه خبر داره ،،،اندازه دلشون بهشون میده ،،،،،

شاید خدا میشناسدش که همیشه پایین تر از بقیه هست 

اره خیلی دیدم مرد حسود پدر زن در میاره نمیزاره آب خوش از گلوی زن پایین بره خدا به دادت برسه فقط بی ...

اره تازه این حسود از نوع پوست کلفتش هم هست 

جالب این جاست مال و اموال کسی رو ببینه میترکه میاد سراغ من !!,حرصش رو سر من خالی می‌کنه 

بهش میگم من باید از تو خونه و اینا بخوام ،،،،برعکس شده !!!

تازه ماشین هم خودم خریدم انداخته زیرپاش 

با این وضعیت اقتصادی نمیشه خونه خرید الان  قرار نیست همه مثل هم باشند  من که زنم شکای ...

آره واقعا موافقم. ولی با یکجا نشینی و حسرت خوردن هم هیچی نمیشه. شوهرتون بهتره که از تجربه هاشون استفاده کنه تا اینکه اعصابشو با این چیزا خرد کنه.

2706