2737
2739
اره تازه این حسود از نوع پوست کلفتش هم هست  جالب این جاست مال و اموال کسی رو ببینه میترکه م ...

خدا به دادت برسه من یکی از عموم ها اینجوریه بشدت حسوده ما مبل جدید خریدیم نیومد داخل خونمون رفت قهر کرد زنموم از خجالت مرد بنده خدا

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍
خدا به دادت برسه من یکی از عموم ها اینجوریه بشدت حسوده ما مبل جدید خریدیم نیومد خونمون رفت قهر کرد ز ...

انگار همه اینجوری هستن !!!!!

خواهرم تازه خونه ساخته ،،،،

عید زنک زد دعوت کرد ,,,کرد دعوا که من نمیام ،،خودت برو !!!رفتیم بلاخره ولی تا  خود اونجا دق و دلیش رو خالی کرد 

حالا چندروز پیش خونه داداشم باهاشون حرف میزد و چاپلوسی میکرد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انگار همه اینجوری هستن !!!!! خواهرم تازه خونه ساخته ،،،، عید زنک زد دعوت کرد ,,,کرد دعوا که ...

دقیقا عین عموی منه من زنموم از دستش پیر شده بعد خیلی شکاکه

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍