2733
2734
عنوان

مرمری ام 🥰🥰🥰++ی دنیااا عکس

4801 بازدید | 167 پست

بچه ها شما از کدوم دسته اید؟؟
حس میکنم با بیشتر آدما فرق دارم و نرمال نیستم😂هر وقت با دوستام خانوادگی میریم بیرون قشنگ این تفاوته پررنگ میشه  میبینم اون چیزایی ک من ذوقشو میکنم و لذت میبرم اونا اصلا نمیبینن😪 اصلا چنان بی اهمیته براشون که بخودم شک میکنم من چجور میتونم با این چیزا تا این حد شاد شم
مثلا باهم رفتیم بیرون شهر ۵تا از دوستام بودن باخانواده هاشون وقتی رسیدیم و بساط پهن کردیم و نشستیم اصلا از طبیعت اطراف به وجد اومدم گلهای لاله زرد قارچ هایی ک از کنار سنگ بیرون زده بودن گل های ریز بنفش دشت های پرررر از چممممن سبزززززه سبز
درختای پرررره شکوفه بخدا وقتی بخودم اومدم دیدم دارن صدام میکنن که مریم کجا رفتی پس دو ساعته
یعنیییی از هرررر پرنده و چرنده و گیاه و گلی که دیده بودم عکس گرفتم و کلی ذوقشو کردم و پیشش نشستم
ولی اونا نشسته بودن رو زیر انداز و صحبت میکردن اصلا بلند نشدن از جاشون😑😑
تازه بمنم با تعجب نگاه میکردن که یه دسته گنننده قاصدک چیده بودم
دیگه در نهایت با کتک و لنگه کفش از جا بلندشون کردم یکم پیاده روی کردیم و قشنگیجات هارو نشونشون دادم که واکنششون برام جالب بود اینجوری☹نگاه میکردن یعنی جدی اصلاااا جذاب نبود براشون اونا دوست داشتن یجا بشینن و راجبه باشگاه و رنگ موی فلانی و رخت و لباس بهمان حرف بزنن ولی من دوست داشتم کنار اتیش بشینم چایی اتیشی مزه کنم و تا ابددد تو همون طبیعت بمونم
یجا هم گوسفند دیدیم گله بود رد میشد گفتن عه گوسفند😍 اومدم بدوم سمتشون و بگیرم بچلونم با فریاد جمع که ولشششس کننن بوووو میدددن کک داررررن بزور نشوندنم سرجام🙄🙄
کلا با چیزای کوچیک حال دلم خوب میشه
یجا هم تیکه بارون شدم بهم گفتن کودک درونت هنوز ۲سالشه فقط بخاطر اینکه پاهامو گذاشته بودم تو رودخونه خنککک و لذت میبردم
واقعا شما با دیدن اینا شاد نمیشید؟؟؟

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

چ قشنگ 

خیلی دیر متوجه میشویم ک دوستان زیادی نداریمـــ ـفقط ادمای زیادی رو می شناسیمـــ...                         🥀🥀🥀🥀💔💔                                                   پرنده ای کهــ  رفت بگذارد برود....💔                                  هوای سرد بهانهــ است    ....                                  هوای دیگــری بهــ سر دارد🥀💔
دختر منم عاشق عکاسیه

ولی من عاشق طبیعتم

چون دوست دارم قشنگی هاشو عکس میگیرم

اگه ن جاهای دیگه بیرون اینور اونور هیچ عکسی ندارم

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2740
عکس اولی خیلی باحاله حرفه ای شده

اصلا اون قارچ ها خیلییی ناز بودن 

یه چند تاشم کندم که بچلونم خرت خرت صدا بده کیف کنم ولی همه گفتن سمی اند بنداز دور

2706