2737
2734
عنوان

اونایی که بچه کوچیک دارن

143 بازدید | 19 پست

خونرو تمیز میکنین بچه ها دوباره بهم میریزن کثیف میکنن چیکار میکنین من خودم اصلا تحمل کثیف کاری ندارم روزی دوبار جارو میزنم ولی باز میریزن شمام رو تمیز بودن خونه حساسیت نشون میدین

در این حد نه، هفته شاید دوبار جارو میکنم، البته زیادم کثیف نمیشخ بیشتر بهم ریخته میشه

۳تا دخترهای گلم و ۳ پسرهای عزیزم مامان عاشقتونه😍 تعداد بچه هارو رد گم کنی زدم تا آشنایی شناساییم نکنه😎مرزهای خلاقیت جا ب جا شدن ک 🤣🤣🤣😂

دو تا زیر ۶ سال و یک توو راهی دارم ، بچه ها جای خاصی با زیر انداز غذا میخورن نیاز به جاروی روزانه نیست سه روز یبار

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

اره روزی دوبار جاروبرقی

روزی 3 بار گردگیری کل خونه چون به همه جا سرک میکشه

صبح کمدم مرتبه شب فاجعه

فقط 32 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  

بشدت وسواسی ام،

یه اتاق واسش درست کردیم حتی تلوزیون براش زدیم ب دیوار همه بریز بپاش هاش همونجاس و با بقیه خونه کاری نداره براش ممنوع کردم کسایل اتاقو انتقال بده به سالن

میمونی مااااات😵‍💫...یه اعتماد همه چیتو میگاااد...

نه حساس نیستم یه بار صبح تمیز میکنم یه بار عصر تو طول روز اجازه میدم بازی کنن و به هم بریزن فقط رو اینکه مایعات رو فرش بریزن حساسم همه ی نوشیدنی هاشونو تو لیوان اسموتی بهشون میدم که چیزی زمین نریزه

عزیزم بچه هست

من ندارم 

ولی ببین بچگی زود تموم میشه

جای که همه وقتت تمیز کنی، با بچگیه بچه وقتتو پر کن 

وقتی بزرگ شد دلت برای بچگیش تنگ میشه🥲

درست تمیز کردن هم مهمه ولی تو مادری به خودت سخت نگیر کسی ازت توقع نداره کسیم گفت خونه کثیفع بگو من بچه کوچیک دارم

لطفا لطفاً لطفاااااا به خودت بیشتر اهمیت بده

بچه یادش نمیاد خونه کثیف بوده یا تمیز ولی بازی کردن باهاش باعث میشه هم هوشش بالاتر بره هم خودت آروم تر و کم استرس تر باشی

یکم از خودت مراقبت کن یه مادر سالم و هوشمند خیلی بهتر یه مادر هست که خونش همیشه تمیزه💞💞💞💞💞 مواظب خودت باش 

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹
2740
ممنون عزیزم از راهنمایی قشنگت

قربونت برم

تازه منم بچه ندارم ولی رو خونه حساس نیستم

چون ما خانوما کسی مواظبمون نیست و خودمون هم ستون نگه داشتن خونه هستیم

پس خودمون باید حواسمون باشه که آسیبی بهمون وارد نشه

ماها خیلی مهمیم 🥰🥰🥰

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹

روزی دو بار جارو سخته کمر برات نمیمونه دختر

غنچه با دل گرفته گفت: زندگی  ...  زندگی لب ز خنده بستن است   گوشه ای درون خود نشستن است  ...  گل به خنده گفت: زندگی شکفتن است   با زبان سبز راز گفتن است ...  گفتگوی غنچه و گل از درون باغچه باز هم به گوش میرسد...  تو چه فکر میکنی   کدام یک درست گفته اند   من فکر میکنم گل به راز زندگی اشاره کرده است   هرچه باشد او گل است  ...  گل یکی دو پیرهن بیشتر ز غنچه پاره کرده است   "قیصر امین پور"
روزی دو بار جارو سخته کمر برات نمیمونه دختر

خب چیکار کنم با اینکه زیراندازم پهن میکنم که نریزن باز فایده نداره بخدا اینقد کار کردم دوقدم راه میرم کل پاهام و کمرم تیر میکشه

خب چیکار کنم با اینکه زیراندازم پهن میکنم که نریزن باز فایده نداره بخدا اینقد کار کردم دوقدم راه میر ...

زیاد سخت نگیر 

غنچه با دل گرفته گفت: زندگی  ...  زندگی لب ز خنده بستن است   گوشه ای درون خود نشستن است  ...  گل به خنده گفت: زندگی شکفتن است   با زبان سبز راز گفتن است ...  گفتگوی غنچه و گل از درون باغچه باز هم به گوش میرسد...  تو چه فکر میکنی   کدام یک درست گفته اند   من فکر میکنم گل به راز زندگی اشاره کرده است   هرچه باشد او گل است  ...  گل یکی دو پیرهن بیشتر ز غنچه پاره کرده است   "قیصر امین پور"
2706