2752
2734
عنوان

اونایی که بچه کوچیک دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 145 بازدید | 19 پست
قربونت برم تازه منم بچه ندارم ولی رو خونه حساس نیستم چون ما خانوما کسی مواظبمون نیست و خودمون هم س ...

بله واقعااا همینطوره اولو اخرش فقط خودمونو داریم من اینو میدونم ولی خب بازم کارای همیشگیمو تکرار میکنم

بشدت وسواسی ام، یه اتاق واسش درست کردیم حتی تلوزیون براش زدیم ب دیوار همه بریز بپاش هاش همونجاس و ب ...

می‌دونستی ممنوعیت ورود و حضور و خواب و بازی در مکان های مختلف خونه ، آسیب های عدم امنیت و اضطراب جدایی و عدم رشد اجتماعی میاره؟

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بله واقعااا همینطوره اولو اخرش فقط خودمونو داریم من اینو میدونم ولی خب بازم کارای همیشگیمو تکرار میک ...

خودت بخواه خب🥺💔

خودت بخواه و به خودت احترام بزار 

بخدا ما زنا ازبس فداکاری کردیم شده وظیفه برامون

اول تو احترام بزار به خودت تا بقیه هم بفهمن که توهم آدمی و باید کمک‌کنن

شوهرت کمک نمیکنه نه؟

تاریخ نشون داد اینو                                                                                                                                     (((نفرین مادران جگر سوخته و داغ فرزند دیده گیراست)))                               👌🏻۱۴۰۳/۰۲/۳۱👌🏻
2731
اصلا حتی تو بچه داری کار نتراشه کمک‌نمیخام🤣🤣

چقد بددددد🥲🥲🥲🥲

تاریخ نشون داد اینو                                                                                                                                     (((نفرین مادران جگر سوخته و داغ فرزند دیده گیراست)))                               👌🏻۱۴۰۳/۰۲/۳۱👌🏻