2737
2734
عزیزم خب بچه اشتهاش اونقدر بوده😂😂چربطی به تربیت داره ممنون میشم منو آگاه کنین خوبه از شماها یچیزا ...

عزیزم این نظرشماست ولی تو جامعه به این بچه هاکه مثل گشنه هامیفتن به جون خوراکیا میگن نخورده.  طبیعیه شماهنوز با این اصطلاحات آشنانیستی خوب آرمانی همفکر میکنی. میگی بخوره نوش جونش.  اره نوشجونش ولی قرار نیست کل ویتامینو هیدروکربن بدنش رو تو خونه ی میزبان تامین کنه.  

به این بچه ها میگن چشم گشنه.  خوب خیلی زشته.  هیچی مثل بچه نمیتونه ابروی پدر و مادررو ببره.  

نخورده بازی و چشم گشنه بازی در آوردن با میوه و شیرینی خوردن فرق میکنه.  حالا ان شاالله ازدواج میکنی میری تو جمعهای بزرگتر خودت بچه دار میشی منظور منو میفهمی. 

من تا قبل از ازدواج دقیقا نظر شما رو داشتم بخصوص که بابامم خوب خرج میکرد اصلا به چشمم نمیومد.  ازدواج کردم همون اوایل ازدواج دیدم چند بار درمورد بچه ی یکی ازاقوام، مادر شوهر و خواهر شوهر و جاریام همینطور میگفتن ادب نداره مثل چشم گشنه ها حمله میکنه به دیس میوه و شیرینی. تازه خونه ماهم نبود عید دیدنی رفته بودیم خونه ی خاله ی شوهرم اون بچه اونجا بود

برا اولین بار احساس کردم چه کار زشتی کرده.  بعدهادیدم همه درمورد اون بچه نظرشون همینه. 

کلا توی اجتماع دید خوبی نسبت به این بچه هاوجود نداره.  ادم باید خودش به بچش تذکر بده بقیه نخوان درموردش اینطوری نظر بدن

بچه اس تذکر هم بدن زیاد تاثیری ندارد حتما تو خونه میگن و گوشزد میکنن نمیشه خونه مردم دعواش کنن .. لقمه مهمونم شمردن کار زشتی هست . دوست ندارین بخورن کمتر بذار جلوشون . نمیشه هم بخای پذیرایی خوب بکنی هم بعد رفتن مهمون برگردونم یخچال . 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هرروز میان و ناهار و شام‌اونجاان؟

با این حرفای شما آدم روش نمیشه دیگه بره مهمونی.

من خودم هیچوقت بچه ی مهمونمو منع نمیکنم بچه های خودمم اهل خورد و خوراک نیست ولی بازم تو مهمونی چیزی بخوان بخورن منعشون نمیکنم.

بچه اس تذکر هم بدن زیاد تاثیری ندارد حتما تو خونه میگن و گوشزد میکنن نمیشه خونه مردم دعواش کنن .. لق ...

عذا بگیری که زیاد خوردن.

بنظر من کسیکه نمیتونه چشم از لقمه ی مهمون برداره مهمونی نده بهتره سنگینتره

2728

دوستان یه فرقی با جارو کردن خونه میزبان 

با به اندازه خوردن هست 

مهمون ۲ پیاله آجیل خورد سومی رو هم خورد نوش جونش 

چند تا میوه و شیرینی هم خورد نوش جونش 

ولی دیگه قرار نیست هر چی هست رو تموم کنه که 

پس ادب دقیقا چی میشه 

یعنی واقعا بچه خودتون برید یه ساعت مهمونی ۷ ۸ تا شیرینی بخوره دوتا پرتقال دوتا موز هیچی بهش نمیگید

ب احتمااااال زیاد این بچه ی کتک هم نوش جان می‌کنه خونه  چون تربیت بچه عزیزتر خودشه . ولی خونه مردم جای تربیت کردنش نیست . در حد ی چشم غره یا نیشگون میتونست مادرش از خجالتش دربیاد .

ب احتمااااال زیاد این بچه ی کتک هم نوش جان می‌کنه خونه  چون تربیت بچه عزیزتر خودشه . ولی خونه م ...

تازه استارتر میگه حالش جمع کرده از جلوش میوه و شیرینی رو

احتمالا دیده استارتر ناراحت شده اینکارو کرده

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
عزیزم این نظرشماست ولی تو جامعه به این بچه هاکه مثل گشنه هامیفتن به جون خوراکیا میگن نخورده.  ط ...

خواهرشوهر خودم میلیارده از خورد و خوراک و گردش و تفریح و بریز بپاشم کمی‌ندارن ولی پسر کوچیکش شکموی بچست هرچی ام تو خونه بهش میگن گوش نمیده چشمش به غذا میوفته دیگه هیچی‌حالیش نیست.هممونم اینو میدونیم و مشکلی نداریم.نهایت هفته ای دو هفته ای دو وعده خونه ی ما بیاد.

چندروز پیش مهمون داشتن بعد چناا مهمون سرزده میان سرسفره. مامانش میگه برنج نکشید کمه پسره انقدر گریه میکنه 🤣🤣

بچه که حالیش نمیشه برم‌خونه ی مردم ویتامینامو جبران کنم

2740
عذا بگیری که زیاد خوردن. بنظر من کسیکه نمیتونه چشم از لقمه ی مهمون برداره مهمونی نده بهتره سنگینتره

منم با شما هم نظر هستم .. و هربار که مهمونی میدم قید هرچی که میبرم پذیرایی میزنم و برام مهم نیست همش بخورن حتی .  با اینکه خودم خیلی ب بچه هام سخت گیرم و عصرانه میدم بهشون اگه شام دعوت باشیم  و گوشزد میکنم که میوه و شیرینی و آجیل زیاده روی نکنید هر چی دلتون خواست بگید راه برگشت میگیرم براتون . 

دقیقا انگار استارتر گفته بچه نخوره ! منظور اداب اجتماعی و ادب  بچه ها عاشق شیرینی و‌خوراکی هست ...

دقیقا منم شیرینی و آجیل خیلی دوست دارم خودم باشم زیاد میخورم ولی چون دوست دارم قرار نیست تا آرنج برم توی ظرف آجیل و شیرینی خونه میزبان

ادب و رفتار اجتماعی مهمه

2706