2733
2734

حالا مامانش مونده بوده تو کف که این بچه تو خونه لب به هیچی نمیزنه از همه چی بدش میاد ولی تو مهمونی چنان جوگیری میشه و ندیدبدید بازی درمیاره که همه انگشت به دهان موندن😂😂😂

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

مریض نمیشه؟ 😐

چقدر زشت، همین بچه باور کن تو خونه هیچی نمیخوره از دست مادرش ولی بیرون اینجور ابرو ننه باباشو میبره😂😂

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤
2742
نوشجونش چقدر خسیسی نیار اگر دلشو نداری مهمونت بخوره

یعنی باس یه جعبه جدا واسه بچه ی مهمون شیرینی بخره؟حالا مریضم بشه باز میندازن گردن اینا با این بچه تربیت کردنشون

خواستی چاق بشی حتما این تاپیکو بخون ،نگه دار و باز کردن رو بزن yun.ir/3hz4gc

بابا ادم لقمه مهمونشو نگا نمیکنه ک 

ولی زشته منم بدم میاد ازین پدر مادرا 

امیدوارم بتونم با جون و دل کمک کنم و در زمینه ای که میدونم نظر بدم و راهنمایی کنم و از خدا همینو برای خودم میخوام امیدوارم اینجا 
2740

چندشب پیش مهمونی داشتیم 

شام کباب کوبیده برامهمونها خریدیم 

به تعداد بود . برا هر کی کنار برنجش دوسیخ کباب

بچه خواهرشوهرم مثل ندیده ها گریه کرد و چهار یا پنج تا خورد 

درصورتی که ما به تعداد گرفته بودیم 

مامانشم هی می‌گفت به  پسرم بازم بدید 😡😡😡 

شاید باورتون نشه ولی یه کارتن شیرینی رو به تنهایی خورد 

ما همه نوع بچه اطرافمون داریم

این نوع بچه ها میزاریم بخورن گرفتیم برای کی پس

شمردن هم زیاد جالب نیست 😅

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
این بچه تربیت درست ندیده وگرنه یه یه کیلو شیرینی ضرر آنچنانی به میزبان نمیزنه فقط آدم بدش میاد که طر ...

والا این تعریف طرف بیشتر ناراحت از ضررش تا تربیت

نوشجونش باشه

بجست دیکه

ادم بزرک بود که بهش نمیکفتن بچه

فقط 13 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
یعنی باس یه جعبه جدا واسه بچه ی مهمون شیرینی بخره؟حالا مریضم بشه باز میندازن گردن اینا با این بچه تر ...

این استارتر تعریف که کرد بیشتر از حرصی بودن عزیزم

وگرنه به تربیت چه ربط داره

بچست دیگه

اگر بزرگ بود که میشد مثل من و شما

بخوره ادم میخره برای خوردن دیگه

وا

چه چیزایی دلشو نداره شیرینی بخره نیاره برای مهمون

فقط 13 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15