2733
2739
مهمون غارتگر نداشتی 

والا طرف نیمساعت  اومده خونمون عید دیدنی یه کیلو آجیلمو خورد نفری'یه سیب یه پرتغال چن تا شیرینی خوردن آخرشم یه انگشت زدن به سمنو هفت سینم خواستم بگم یه دسته هم از سبزه بکنین بخورین یه خانواده ۴نفری بودن حالافک کن همش ازین مهمونا برات بیاد😑

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

حالا مهموناتون خوبن مهمونای منو چی میگین خواهرم میاد خونمون لباس خوراکی پول همه چی میبره هر چی تو یخچال داریم میبره میزاره تو کیفش میره سمت کابینت برنج حبوبات همه چی بزور میبره بعد میگه تو میتونی بخری من نمیتونم ندارم با اینکه شوهرش دوتا کار داره لباسامو میبره بعد پس نمیده دیگه برا خودش میشه ، بعد بدون هماهنگی میاد خونمون که چیزی ازش قایم نکنم میاد حتی اگه خواب باشیم ویادمون رفته درو ببندیم درو هل میده میاد داخل شوهرم میگه دیگه نذار بیاد خونمون خیلی بیتربیته

بعد وقتی میرم خونشون توراه زنگ میزنه میگه شیرینی بیار گوشت بخر ماکارونی نون اش بعد میرم برا شام خونشون هیچی نمیپزه یبار شوهرش اومد از سرکار بش گفت برا خواهرت شام درست نکردی الکی بش گفت نه یه چیزی خوردیم بعد رفت برا شوهرش شام درست کرد وقتی داشت درست میکرد ۱۱ ۱۲ شب بود که من داشتم میرفتم بعد میگه برو برامون ماست بخر شام بدون ماست نمیشه ،منو شوهرم رفتیم فلافل خوردیم گفت مگه شام نخوردی خونشون گفتم نه اشتها نداشتم

2728