2737
2734
منم با شما هم نظر هستم .. و هربار که مهمونی میدم قید هرچی که میبرم پذیرایی میزنم و برام مهم نیست همش ...

منم همیشه میگم چیزیکه میزارم‌جلوی مهمون برای خوردنه.اگه بمونه هم غر میزنم بهشون که من‌اینارو آوردم که شما بخورید چرا ازشون موندا.

بچه های من کلا اهلوخوردن نیستن.حتی خونه ی خودمون.

نهایت یه شکلاتی یا یه تیکه میوه.غذاام جفتشون یه کفگیر برنج‌نمیخورن

پشمام@@@ اولن ۸ تا شیرینی خامه ایییی خورد!! چطوری تونست؟ ماشاءالله... من دو تا که بخورم دیگه ناهار یا شام نمی‌تونم بخورم😅 تازه بعدشم موز🙄🙄🙄

ولی خدایی هر وقت هر چی میارم دیگه برام مهم نیس مهمون چقد می‌خوره.... بخوره نوش جونش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا منم شیرینی و آجیل خیلی دوست دارم خودم باشم زیاد میخورم ولی چون دوست دارم قرار نیست تا آرنج برم ...

ادم بزرگ با بچه فرق داره اخه

فقط 13 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
2728
نه عزیزم هیچ فرقی نداره اگه ۳ ۴ ساله باشه آره میگیم ذوق داره تازه داره مهمونی و... رو می‌فهمه دیگه ۹ ...

نمیدونم بنظر من که خوردنی مال خوردنه دیگه

ادم یا مهمون نده یا میده دلشو داشته باشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40

جدیدا این مدل تاپیک ها زیاد شده 🙁

اگر دوست نداری مهمون بیش از انتظار شما چیزی بخوره

تعداد شیرینی و میوه و.... که مورد تاییدتون هست 

بزارید  تو پیش دستی 

بزارید  جلوش 

ربطی هم به تربیت و گشنه بودن و ندیدن هم نداره 

بچه ها شیرینی و شکلات دوست دارن 

هر چی هم بهشون بدی کمشونه. 

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙
2740
خواهرشوهر خودم میلیارده از خورد و خوراک و گردش و تفریح و بریز بپاشم کمی‌ندارن ولی پسر کوچیکش شکموی ب ...

مشکل دقیقا همینه که بی قاعده میریزن تو دست و پای بچه و بهش یاد نمیدن که خوردن با وحشی بازی و بریزو بپاش و حمله کردن به غذا فرق داره.  فکر میکنن دارن به بچشون لطف میکنن همه جی براشمیخرن زیادم میخرن.  بی قاعده تم ت.  دستو پاش میریزنهرطور خواست بخوره.  بدون تینکه ادابغذا خوردنو اداب معاشرت یادش بدن.  

خانواده ی شوهرمن جزو پولدارای شهرشون هستن.  کلی زمین پسته دارن.  یانی پدر شوهر و خواهر و برادرای شوهرم روی خم چند پارچه ده دارن فقط زمینای پسته ی ایناست. نخورده و ندید بدید نیستن که بگی چشمشون ندیده بچه جیزی بخوره.  ولی اداب معاشرت و روابط اجتماعی رو به بچه هاشون یاد میدن.  واقعا هم بچه های مودبی دارن.  اینو همه میگن

خودت میگیپسر خواهر شوهرت بچست تشخیص نمیذه.  اره دیگه تو خونشون یا گرفته مثل قوم تاتار حمله کنه رو میوه و شیرینی و غذا مثل نخورده تا هم تا خرتناق بخوره.  خوب چطور انتظار داری خونه ی مردم بفهمه؟  ازکجا باید یادمیگرفت؟ کی باید یادش بده؟  فکر کردی بزرگ بشه خوب میشه؟ نه این اخلاق حرص زدنش میره سمت چیزای دیگه.  خودش بدبخت میشه.  اینالطف نیست.  فقط بدبخت کردن یک بچه ی بیگناهه

نمیدونم بنظر من که خوردنی مال خوردنه دیگه ادم یا مهمون نده یا میده دلشو داشته باشه

خب نمیشه ظرف شیرینی خوری یا میوه خوری رو برداری نصفه بیاری . باید کلش رو بریزی تو ظرف تا پر بشه . مهمون باید آدم باشه و به اندازه بخوره . حالا بچه هست مامان گاوش که میتونه از جلوش برداره . شاید بنده خدا ها وسعشون نرسه دوباره بخرن با این مقدار که خریدن میخوان چند تا مهمون رو رد کنن . با احترام اصلااا حرفاتون و طرز فکرشون رو قبول ندارم . باید به بچه سیر و صبور بودن رو یاد داد نه وحشی بودن 

خب نمیشه ظرف شیرینی خوری یا میوه خوری رو برداری نصفه بیاری . باید کلش رو بریزی تو ظرف تا پر بشه . مه ...

خوردن بچه وحشی گری نیست

احتمالا بچه ندارید

وسعشوننمیرسه شیرینی نخرن کهچشمشونبه دهن و لقمه بجهمهمون باشن

نرن که مهمون هم نیا

رفت و امده

تو میبینی یکی میخوره اذیت میشی‌نرو که نیان

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوردن بچه وحشی گری نیست احتمالا بچه ندارید وسعشوننمیرسه شیرینی نخرن کهچشمشونبه دهن و لقمه بجهمهمون ...

چرا این مقدار از  خوردن بچه واقعا وحشی بازی هست . مگه میشه به خاطر شکمو بودن و وحشی بودن یه بچه رفت و آمد های عید رو قطع کرد یا واسه عید شیرینی نخرید ؟؟ حالا اگه موقع های دیگه بود میگفتید شیرینی نیار الان عیده .  حرفایی میزنیدااا . بچه دارم هنوز خیلی کوچولو هست ولی واقعا بهش یاد میدم اگه عید رفت خونه  به اندازه بخوره شاید میزبان بیچاره وسعش نرسه واسه مهمون های بعدیش دوباره بره بخره  

چرا این مقدار از  خوردن بچه واقعا وحشی بازی هست . مگه میشه به خاطر شکمو بودن و وحشی بودن ی ...

اره اگر اذیت میشن قطع رابطه کنن مجبور نیستن بشینن لصمه ها رو بشمرن و حرص بخورن

خداروشکر بجه من اصلا هیچی هیچی نمیخوره وگرنه جایی میرفتیم میخواستم بگن یدونه پسته خورد😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره اگر اذیت میشن قطع رابطه کنن مجبور نیستن بشینن لصمه ها رو بشمرن و حرص بخورن خداروشکر بجه من ا ...

بهتون که گفتم و و خودتون هم میدونید که نمیشه به خاطر بی فرهنگی بعضی مامانا رفت و آمد ها رو قطع کرد . به امید کمی شعور برای مامان های بی خیال . خدا رو شکر که بچتون چیزی خونه مردم نمیخوره وگرنه اگر برعکس بود و مث بچه مهمان استارتر وحشی بازی درمیاورد مطمان باش پشت سرتون صفحه میذاشتن و باعث بی آبروییتون میشد . 

2706