2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

رفت و آمده دیگ نرو ک نخوای دعوت کنی 

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                              سپاس یزدان دختری ایرانی ام/یگانه پرستم  اهورایی ام      بی نام تو وطن نیز نام و نشان نداردکوروش بزرگ♥️      چو غرش شیران گذشت و رفت عوعوی سگان شما نیز بگذرد
2740

عزیزم مهمونیاتو عصر برو 

تا اونام عصر بیان 

تهش با یه چای شیرینی حل میشه 

فقط 17 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شهریارا گو دل از ما مهربانان مشکنید🦋 ورنه قاضی در قضا نامهربانی می‌کند 
رفت و آمده دیگ نرو ک نخوای دعوت کنی 

والا ما چندین ساله که جایی دعوت نمیشیم و نمیریم اما فاملا همیشه همیشه خدا خونه مان و پدرم اصرار داره که نازکتر از گل به کسی نگیم تیکه میندازن لبخند بزنیم و همیشه درهر حالت حق با مهمونه همیشه میرن کلی از غذا و تمام اتفاقا پشت سرمون حرف میزنن انگار دعوتشون کردیم اکثرا یهویی سر زده میان مثلا نیم ساعت قبل میگن یا دقیقا سر ناهار یا شام میان اگه غذای خودمون اندازه خودمون باشه بعدش از بقیه میشنویم که گفتن پدرو مادرم اصلا اهل حاشیه نیستن و به همه احترام میزارن ما هم مجبوریم دیگه احترام میزاریم واقعا خسته شدم قرار نیست چون ازدواج نکردم تا ابد کلفتی فامیلارو کنم همشونم باهم اتفاقی بیان چشم دیدن همو ندارن هی میگن چرا نمیرن یا چرا هروز اینجا‌. به بابام هم غر بزنیم میگه خب برید یه جای دیگه عید کجا بریم ؟یه تعطیلات هم آسایش نداریم همش خدمات به مهمونای بی چشم و رو