2737
2739

هدفم فقط درد دله و اگه كسي تونست يه راهي پيش پام بزاره

مامان باباي من پير شدن ولي هنوز هر روز خدا درگيرن بابام مشكل داره كلا نرمال نيست ميدونم مقصره ولي مامانمم منو عذاب ميده تا هرچي ميشه فورا ب من حبر ميدن منم دست خودم نيست استرس ميگيرم حالم بد ميشه تا حدي كه تو اين سن فشار خون دارم و اخرين بار ١٦بود فشارم

كاري نميتونم براش بكنم بجز اين ك ابنقد حرص بخورم سكته كنم

مامانم ادمي نيست ك بتونه جدا بشه هيچ پشتوانه اي نداره حداقل جوونتر بود شايد منو بدبخت نميكرد ميتونست جداشه

جالبه وفتي حالم بد ميشه اصلا شك نميكنن بخاطر كارا و حرفاي اوناس و فكر ميكنن تقصير شوهرمه!

دلم ميخاد بميرم راحتشم كاش خدا ب اينجور خونواده هاي مشكل دار بچه نميداد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
زنگ میزنن که چکار کنی؟

نميدونم!ميگه درد دل ميكنم

ولي همين درد دلا ي شب منو سكته ميده واقعا نميتونم فقط گوش كنم يجوري عذاب ميكشم حالم بد ميشه. هزار بارم گفتم بهم نگو براش مهم نيست

شما و پدر و مادر ت چند سالتونه

چطور مگه؟

اونا سنشون بالاس واقعا نميدونم چطوري تا اين سن ب ي نتجيه اي نرسيدن يا جدا نشدن چون رسما دشمنن

مقصر اصليم بابامه ولي چه ميشه كرد؟

نميدونم!ميگه درد دل ميكنم ولي همين درد دلا ي شب منو سكته ميده واقعا نميتونم فقط گوش كنم يجوري عذاب ...

خب عزیزم خودت رو قوی کن می‌دونم کار اونا اشتباهه ولی به این فکر کن تو پناه و سنگ صبورشی ،بدون درگیر کردن احساساتت خرفهاشون رو گوش کن اگر کمکی از دستت برمیاد بکن اگرم نه براشون دعای خیر کن همین

2738
خب عزیزم خودت رو قوی کن می‌دونم کار اونا اشتباهه ولی به این فکر کن تو پناه و سنگ صبورشی ،بدون درگیر ...

هر بار ميگم برام مهم نباشه ولي واقعا نميتونم فكر كردي مشكل ي رىز دو روزمه؟😂😂

شيش هفت ساله ازدواج كردم همين اش و همين كاسه بوده

خيلي سعي كردم نميشه 

واقعا تا مرز سكته ميرم 

هر بار ميگم برام مهم نباشه ولي واقعا نميتونم فكر كردي مشكل ي رىز دو روزمه؟😂😂 شيش هفت ساله ازدواج ...

من خودمم مثل شمام سنگ صبور مادرمم وقتی حرفهاش تموم میشه میگه ببخش مادر اگه بهت نمیگفتم حالم بد میشد منم دلداریش میدم امید میدم و تموم میشه رو خودت کار کن خودتو قوی کن 

٧٠ منم ٢٨سالمه

بببن دو راه داری و تمام ...یا حرکات غیر عادی اونا رو بپذیری و گوش بدی و دو از جان سکته کنی و بیماری عصبی بگیری و یا با خودت بگی اینا قابل تغییر نیستن به هبچ عنوان و عادت به این مدل زندگی کردن حرفشان گوش بدی و بعد قطع تلفن یا حضوری انگار نه انگار چیزی شنیدی و بخندی ....چون اونا برا خودشون عادی و تمام انرژی خودشون رو به نام درد دل روی شما خالی میکنن  روی شما و خودشون خالی میشن .‌پس ره دوم رو انتخاب کن و حرص نخور