2737
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

تازه یکی دو ساله تغییر دادن فک نکنم باز تغییر بدن . مگه اینکه چندتا رشته دیگه رو هم مثل امسال اضافه ...

عجب. حالا من ۳ سال دیگه لیسانس میگیرم خداکنه همین بمونه. میگن تو تهران راحتتره واقعیت داره؟

چی بگم دلم خیلی میسوزه بابچه خونه داری مشکلات به کی بگم    

منم همینطور خیلی زجر کشیدم دور چشمام بخدا چروک شد ازبس ازخواب زدم از استراحتم از غذام و زمان میزاشتم اصن یه وضع بدی داشتم ولی آخرش قبول نشدم 

2742
چی بگم دلم خیلی میسوزه بابچه خونه داری مشکلات به کی بگم    

شهرتون چند میخواست؟

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            
این ازمونا بديش اینه ولی قبول نشی غصش میمونه رو دلت الان افسرده شدم بخدا 

تا یه هفته همین حس مزخرف رو داری‌ اما بخون

میگن آخر سالم باز استخدامی میزنن

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            
2738
عزیزم شما که تجربه مصاحبه دارین میشه ازش بگید  کحا ها سختگیر ترن و...

چهاراتاق می فرستن یک گزینش دینی سیاسی...دو تدریس خودشون توسناریو میدن سه ایفای نقش چهاربحث گروهی.باید باامادگی بری فن بیان خوب باشه

وای نگووووو کدوم ازمون

از بس آزمونای بانک رفتم که یادمم نمیاد ملت بود یا ملی.🤣

مصاحبه شونده که علامه دهر نیست بگن اون موضوع رو تدریس کن کنه بالاخره ی پیشینه از ی چیزی باید آماده د ...

ارزیابا دوره میگذرونن با سابقه هستن چندین ارزیاب اونجاست مصاحبه دیگه خودش یه غولی شده چندین اتاق باید برن برامصاحبه

چهاراتاق می فرستن یک گزینش دینی سیاسی...دو تدریس خودشون توسناریو میدن سه ایفای نقش چهاربحث گروهی.بای ...

ایفای نقش چیه؟ یعنی میگن چیکار کتیم

2706