2737
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

بچه ها اوناییکه میرن مصاحبه، هزینه پرداخت میکنن؟

مامان دو تا فرشته کوچولوی شیطون❤وزن اولیه ۷۱ کیلوگرم(۱۶ مهر۴۰۲). ۲۲ آذر : ۶۳٫۶۰۰ گرم.۱۵ دی ماه۶۲ کیلوگرم. ۲۰ بهمن ۶۱ کیلو 😍🧿 ۱۵ اسفند ۶۰ کیلو 🥰 وزن فعلی ۵۹/۴۰۰😍
بچه ها اوناییکه میرن مصاحبه، هزینه پرداخت میکنن؟

نه

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            
2740
میگم ببخشید با حسابداری هم میشه ابتدایی شرکت کرد؟ استادمون می‌گفت میشه درسته؟

آره خیلی از رشته ها رو گفتن میتونن اما حسابداریو نمیدونم. 

ولی برا دبیری و پرورشی مطمئنن که میتونن آموزگاریو مطمئن نیستم

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            
تخصصیاامسال سخت تراز پارسال بود پارسال مرحله اول قبول شدم 

پارسال توی مصاحبه بهت گفتن چی تدریس کن؟

آره خیلی از رشته ها رو گفتن میتونن اما حسابداریو نمیدونم.  ولی برا دبیری و پرورشی مطمئنن که می ...

اها. البته یه خانمی اونم حسابداری بود می‌گفت که  شرکت کرده  ابتدایی . حالا من میخواستم مطمئن شم

2706