2737
2739
عنوان

می‌خوام برم میت غسل بدم😭🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 6772 بازدید | 201 پست
توضیح بیشتر نمیدی ؟چه اتفاقاتی برات افتاد

راستش نمیتونم زیاد توضیح بدم، اما من از چهارپایه افتادم و توی بیمارستان بودم و دیدم که روح از بدنم خارج شده و خودمو میتونستم ببینم،وارد جزییات نمیشم چون اینجا نمیشه حرفی زد سریع میان میگن تاپیک هدفمند تاپیک سیاسی، اما همینقدر بگم که از اون روز به بعد میتونم خیلی چیزا رو احساس کنم بهم الهام میشه چه اتفاقی قرارها برام پیش بیاد یا قراره کی رو ملاقات کنم و..

«‌ترجیح میـבهم بـہ ذوقِ خویش בیوانـہ باشم تا بـہ میلِ בیگران عاقل...»
چجوری بود چیا دیدی؟

راستش نمیتونم زیاد توضیح بدم، اما من از چهارپایه افتادم و توی بیمارستان بودم و دیدم که روح از بدنم خارج شده و خودمو میتونستم ببینم،وارد جزییات نمیشم چون اینجا نمیشه حرفی زد سریع میان میگن تاپیک هدفمند تاپیک سیاسی، اما همینقدر بگم که از اون روز به بعد میتونم خیلی چیزا رو احساس کنم بهم الهام میشه چه اتفاقی قرارها برام پیش بیاد یا قراره کی رو ملاقات کنم و..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سیاست جدید چن تا زن ساده گیر بیارین گول حرفاتونا بخوره خدا واسه چارتا ناخن مارو میبره جهنم ولی دزدی ...

به نظر شما خدا توانایی داره هم عقوبت نافرمانی ما رو بده هم به گناهان اونها  رسیدگی کنه؟؟  

مثلا اونها رو در یک طبقه و ما رو در طبقه جدا مجازات کنه؟؟ 🤔🤔🤔

بچه هر کس ناخن کاشته نماز نمیخونده غسل جنابت و حیض نمیکرده خیلی ها تو چشات نگاه میکنن میگن خدا و قیامت وجود نداره یعنی مسلمون نیستن پس بذار با همون خوشگلی ناخناشون خاک بشن که از همه چی مهم تره.همه خانما کاشت ناخن دوست دارن ولی اسلام گفته درست نیست کسی که توجه نکرده بعد مرگ غسل مهم میشه من شنيدم بعضی از مردا غسل جنابت هم انجام نمیدن.منظور بدی ندارم ولی کلن هر کس ناخن میکاره نماز نمیخونه غسل واجب انجام نمیده اعتقادی نداره که حالا موقع مردن چطور خاک بشه درست میگم؟؟؟

2740
کاش منم مستقل بودم و میرفتم دنبال این کار خوشبحالت برای منم دعا کن وقتی که داری غسل انجام میدی عزیزم ...

حتما عزیزم

ناخن با چاقو! چه بی رحم! خارجیا مردشون خوشگل میکنن ما انگار جنگ داریم! 

خوشگلی مرده به چه دردی میخوره گلم قراره اول اخر استخوان هم از بین بره مهم روح میت هست 

خدا هیچ وقت بد بنده هاشو نمی‌خواد عزیزم🌿💚 بچه ها وقتی تو تایپیک من شرکت میکنین یا من شرکت میکنم لطفاً باهام دعوا نکنین اگه از نظرم خوشتون نیومد من واقعا روحم اذیت میشه یکی باهام بحث کنه ممنونم ازتون❤️❤️
دوست عزیزم ببخشید شما اطلاع دارید،بهشت زهرا چطور میتونم برم غسال خانه کار کنم؟

گلم تهران هستی؟؟؟؟ 

بهشت زهرا خیلی سخت اجازه میدن باید بری با مسئول اونجا صحبت کنی ببینی نظرشون چی هست ولی اگه اطراف تهران هستی من میتونم باهات بیام بری یه جای دیگه 

خدا هیچ وقت بد بنده هاشو نمی‌خواد عزیزم🌿💚 بچه ها وقتی تو تایپیک من شرکت میکنین یا من شرکت میکنم لطفاً باهام دعوا نکنین اگه از نظرم خوشتون نیومد من واقعا روحم اذیت میشه یکی باهام بحث کنه ممنونم ازتون❤️❤️

کار خیری از این بالاتر مگه دارم

اجرت با الله

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                
2706