2733
2734
عنوان

می‌خوام برم میت غسل بدم😭🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 6801 بازدید | 201 پست
شهرستان رو نمیدونم ولی در تهران غسل میت مکانیزه شده

یعنی مث فرش شستن؟

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
من دیشب داشتم ب این فکر میکردم ای کاش تو غسال خونه ها سوهان برقی بذارن

تو شهر ما چندتا غسالخونه رفتم قبول کردن ولی خب من فقط میتونم یجا باشم که هم نزدیک به خونم باشه به زندگیم برسم هم یه دستگاه بیشتر ندارم

«‌ترجیح میـבهم بـہ ذوقِ خویش בیوانـہ باشم تا بـہ میلِ בیگران عاقل...»

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این تاپیک و چند تا آدم ساده شاید باور کنن خانم محترم 🙄😒🤐 نه غسل دادن غیر واقعیه نه ناخن کندن ود ...

حرفای شما درسته لابد  

از چیه این تاپیک ناراحتی

🇮🇷❤ مرحبا لشکر حیدر کرار👊🏻 مرحبا جَیش رسول الله❤️🙌🏻🇵🇸 تَرۡمِيهِم بِحِجَارَةٖ مِّن سِجِّيلٖ  باشد که شبانگاهان برسرشان بریزیم همچون عقابان تیزپروازی که شب و روز برایشان معنا ندارد.. شهید احمد متوسلیان.    اونا کوادکوپتر داشتن طفلیا   با پوشش مناسب و رعایت حجابم خفت تذکر گشت و جریمه اش رو نمیکشم😌
ترس فکر نکنم داشته باش من داداشم خدابیامرز رو رفتم بغل کردم صورتشو بوسیدم شب اول قبرش خودم تو قبر کن ...

خدارحمتش کنه🥺

من خیلی میترسم روز جنازه مادربزرگم یا عموم و بقیه اطرافیانی که فوت کردن اصلا نرفتم خیلیی خیلیی ترس عجیبی دارم ،حتی وقتی که تو حرم بودیم یه تابوت رو شونه خادم ها بود داشتن رد میشدن فقط ،تا چند لحظه حالم بد بود ،از هیچ چیزی به این اندازه نمیترسم نمیدونم دلیل این ترس چیه 

2742
سیاست جدید چن تا زن ساده گیر بیارین گول حرفاتونا بخوره خدا واسه چارتا ناخن مارو میبره جهنم ولی دزدی ...

من کاری با چیزی و کسی ندارم بخاطر دل خودم اینکارو انجام میدم هرکسی هم که خوبی و بدی می‌کنه گردن خودش 

سیاست جدید چن تا زن ساده گیر بیارین گول حرفاتونا بخوره خدا واسه چارتا ناخن مارو میبره جهنم ولی دزدی ...

وا اون که بحثش جدا

تو واسه لذتت میری ناخن میکاری

بیچاره غسال که مجبوره بشینه ع.ن ناخن هاتو تمیز کنه حمال تون نیس که

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨
2740
دم جرات و روحیت گرم افرین بهت که دنبال همچین هدفی رفتی اجرت با سیدالشهدا  منم دوس دارم برم ولی ...

من روحم آرامش پیدا می‌کنه و حتما باید انجام بدم چون هدف دارم،من یکبار روح از بدنم جدا شده بعد یه سری اتفاقات پیش اومد الان باید اینکارو انجام بدم چون کشش پیدا کردم به اینکه یکاری کنم روحم آرامش خاصی داشته باشه

مگه گفتن اونا می رن بهشت؟؟؟اصلاربطی نداشت به هم

بالاخره باید یجوری سفسطه کنن دیگه

اما نمیدونه آدما عاقل شدن گول این حرفارو نمیخورن

🇮🇷❤ مرحبا لشکر حیدر کرار👊🏻 مرحبا جَیش رسول الله❤️🙌🏻🇵🇸 تَرۡمِيهِم بِحِجَارَةٖ مِّن سِجِّيلٖ  باشد که شبانگاهان برسرشان بریزیم همچون عقابان تیزپروازی که شب و روز برایشان معنا ندارد.. شهید احمد متوسلیان.    اونا کوادکوپتر داشتن طفلیا   با پوشش مناسب و رعایت حجابم خفت تذکر گشت و جریمه اش رو نمیکشم😌
من روحم آرامش پیدا می‌کنه و حتما باید انجام بدم چون هدف دارم،من یکبار روح از بدنم جدا شده بعد یه سری ...

انشالله که بهترینا نصیبت بشه خیلی هدف خوبی داری 

خوشا به سعادتت 

خدایا هرکی رو توی هر شرایطی گذاشتی خودتم یه نشونه بهش بده که در بیاد❤🙂میشه واسه حل مشکلاتم دعا کنی خوشگله🙂
2706