2733
2734
عنوان

می‌خوام برم میت غسل بدم😭🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 6801 بازدید | 201 پست
سیاست جدید چن تا زن ساده گیر بیارین گول حرفاتونا بخوره خدا واسه چارتا ناخن مارو میبره جهنم ولی دزدی ...

گلم گناه گناهه کوچیک و بزرگ نداره همشون اعمالی هست که باید رعایت نکنیم یکی دزدی یکی تهمت یکی غیبت یکی رعایت نکردن اعمال غسل و نماز

خدا هیچ وقت بد بنده هاشو نمی‌خواد عزیزم🌿💚 وقتی چیزی که میخوای و نمیشه ناراحت نباش دوست من باور کن به صلاحت نبوده تو از آینده خبر نداری خودتو پس براش ناراحت نکن بسپار به دست خدا و زندگی رو به کام خودت تلخ نکن 💚💚💚💚💚فرازی از وصیت نام شهید زبرجدی شما چهل روز دائم الوضو باشید خواهید دید که در های رحمت چگونه یک به یک در مقابل شما باز خواهد شد🌿🌿
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

دم جرات و روحیت گرم افرین بهت که دنبال همچین هدفی رفتی اجرت با سیدالشهدا 

منم دوس دارم برم ولی میترسم روحیمو نابود کنم چون ادمیم زود تحت تاثیر قرار میگیرم 

خدایا هرکی رو توی هر شرایطی گذاشتی خودتم یه نشونه بهش بده که در بیاد❤🙂میشه واسه حل مشکلاتم دعا کنی خوشگله🙂
2742
سیاست جدید چن تا زن ساده گیر بیارین گول حرفاتونا بخوره خدا واسه چارتا ناخن مارو میبره جهنم ولی دزدی ...

چرا مسائل و قاطی میکنی هرچی جای خودش درست و غلط داره ناراحتی نیا تو این تایپیکا خب ولی توهینم نکن 

عجب دلی داری دختر ،من جسد از نزدیک ببینم قلبم وامیسته از ترس 

ترس فکر نکنم داشته باش من داداشم خدابیامرز رو رفتم بغل کردم صورتشو بوسیدم شب اول قبرش خودم تو قبر کناریش رفتم خوابیدم 

2740

خدا خیرت بده چثوابی میبری

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/

گناهو با گناه مقایسه نکن

🇮🇷❤ مرحبا لشکر حیدر کرار👊🏻 مرحبا جَیش رسول الله❤️🙌🏻🇵🇸 تَرۡمِيهِم بِحِجَارَةٖ مِّن سِجِّيلٖ  باشد که شبانگاهان برسرشان بریزیم همچون عقابان تیزپروازی که شب و روز برایشان معنا ندارد.. شهید احمد متوسلیان.    اونا کوادکوپتر داشتن طفلیا   با پوشش مناسب و رعایت حجابم خفت تذکر گشت و جریمه اش رو نمیکشم😌

ناخن با چاقو! چه بی رحم! خارجیا مردشون خوشگل میکنن ما انگار جنگ داریم! 

دوستان عزیز کامنتی که میزارم صرفا برای استارتر هست و جنبه طنز داره، اگر خودش صلاح بدونه گوشی و صفحه تایپ جلو روش هست و من توضیح میدم با کمال میل، من نه دوست دارم قضاوت کنم و نه این کارو میکنم،لطفا قبل کامنت گذاشتن و توهین و تیکه انداختن اینو بخونید، چون مجازیه و همدیگرو نمیشناسیم دچار سو تفاهم و دلخوری هم نشیم. به هم احترام بزاریم، ممنون که خوندی،ماچ به کلت 😘😍❤️حالا  اگر نظرت با نظرم موافق نیست با کمال احترام و بدون تیکه بگو 😊
2706