2737
2739
وای بچه ها فرهنگ خانواده و محل زندگیمو بلدم فقط پرسیدم کدوم بهتره نگفتم بیاید نهی از منکر کنید

من مشکی برمیدارم

به کاکتوس که زیاد آب بدی، خراب می‌شه؛ حکایت محبت کردن به یه‌سری از آدمای زندگیمونه :)  ️
خوب دختر خوب ، این فقط به درد کلوپ شبانه می خوره!   همه جونت با این لباس پیداست!

عزیزم هرکسی از فرهنگ و اجتماع اطرافش بهتر خبر داره

اگه برا شما عیب و کوتاهه

اینجا اینطوری نیست

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

باید بر اساس نوع بالاتنه تون انتخاب کنین . یکم توضیحش سخته ولی دقیقا باید براساس نوع مدل بالاتنه تون انتخاب کنید اکر بالاتنه افتادگی داشته باشه  قرمزه خوب نمی ایسته

تفنگ نقره کوبم را فروختم             برای یار قبای ترمه دوختم        قبای ترمه ام را پس فرستاد           تفنگ نقره کوبم، داد و بیداد😭😭😭😭
2728
۲۶میلیون؟ چرا پارچه نمیگیری بدوزی

تاپیکاشو بخون متوجه میشی😬🤣

مامان شدن یعنی حالا دیگه تنها نیستی💕 و یه همدم کوچولو داری که کافیه دستتو بذاری رو دلت♥️ و کلی باهاش حرف بزنی و آروم آروم به آرامش برسی.🤩 مامان شدن یعنی نه ماه نچشیدن یک خواب آسان🤰، یعنی نصف شب بلند شدن که مبادا بد خوابیده باشی و نی نی ات🍼 یه وقت ناراحت باشه..عشق مامان خوش اومدی تو دلی مامانی دختر گلم❤️❤خدایا این لحظه های ناب رو نصیب همه اونایی که منتظرن بکن دامنشون رو سبز کن🤲☺️
2740
عزیزم هرکسی از فرهنگ و اجتماع اطرافش بهتر خبر داره اگه برا شما عیب و کوتاهه اینجا اینطوری نیست

خب از دوستان همون جا بپرسید که بهتر راهنمایی کنن🚶‍♀️

خدایا:عقیده مرا از دست عقده ام مصون بدار...... علی شریعتی 
😂😂😂😂😂😂😂بدوزم؟!

باشه بابا فهمیدیم پولداری بسه

مامان شدن یعنی حالا دیگه تنها نیستی💕 و یه همدم کوچولو داری که کافیه دستتو بذاری رو دلت♥️ و کلی باهاش حرف بزنی و آروم آروم به آرامش برسی.🤩 مامان شدن یعنی نه ماه نچشیدن یک خواب آسان🤰، یعنی نصف شب بلند شدن که مبادا بد خوابیده باشی و نی نی ات🍼 یه وقت ناراحت باشه..عشق مامان خوش اومدی تو دلی مامانی دختر گلم❤️❤خدایا این لحظه های ناب رو نصیب همه اونایی که منتظرن بکن دامنشون رو سبز کن🤲☺️
خوبی نفس جان ❤️ حاج خانم خوبه 

شکر میگذرونیم دندون درد دارم عجیببب یه ساعته درگیرم کرده 

دندون عقله لامصب بخاطر شرایطم هم هنوز نتونستن کاری کنن قشنگ پریودم هم هستم دیگه داغون در خدمت شما ولی بازم شکر ❤️😅😅

حاج خانوم خوابه کلی مشخ نبیسیده لالا کرده

.......
استارتر عزیزمون هم راحت نیست و عمرا هم بخره  چون اینایی که گذاشته مناسب کلوپ و بار و .......بگ ...

سلام ب روی ماهت خوبم به خوبیت هناس 

الهی آمین 

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
2706