2733
2734
آها پس چرا اونجا اونطوری نوشته بود.؟ گفت باید عکس واسه سال جاری باشه و از مدارک دیگه برداشته نشه

نمیدونم من که همون عکس که داده بودم برای کارنامه ام کلاس هفتم همون کپی داشتم دادم برای کنکور ثبت نام شد 

کلا عکسه بائو شبیهه الانت باشه یکم که بدونه خودتی

دانشجو پزشکی 🫀🧑‍⚕️مهم نیست  تو باورم داشتی یا نه مهم اینکه خودم میدونم هستم هستم تونستم از زندگی سختم نجات پیدا کنم  شکرت خدا خدایا کمک کن عزیزانم سلامت باشن ❤️
والا عزیزم نمیدونم

مرسی

❌مرداسایت نیایدتوتاپیکم ریپ هم نزن ❌درخواست دوستی هم نده باتچکر🤗هیچ وقت کسی را بخاطر نژاد،چهره،پدرومادرش زادگاهش مسخره نکنید؛ چون انسان هیچ حق انتخابی درمورد انها ندارد♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فرهنگیان رو فقط سری قبل میشد ثبت نام کرد الان دیگه نمیشه هزینه ثبت نام هر گروه آزمایشی هم ۲۱۸ تومنه ...

چرا نمیشه؟

ینی فرهنگیان اردیبهشت و که ثبت نام کردیم واسه تیرم هست؟؟؟

یا نه فقط اردیبهشت فرصت داری فرهنگیان و بدی و بیاری؟

قسم به آرامش بغلت تا تهش منتظرتم سرباز من...:)
والا عزیزم نمیدونم

شماچی رشته هستید؟؟

❌مرداسایت نیایدتوتاپیکم ریپ هم نزن ❌درخواست دوستی هم نده باتچکر🤗هیچ وقت کسی را بخاطر نژاد،چهره،پدرومادرش زادگاهش مسخره نکنید؛ چون انسان هیچ حق انتخابی درمورد انها ندارد♥️
2731
خب خوبه ۲ روزم تمدید  ۱۴ ام ثبت نام میکنم😅

😂😂😂😂

ولی کار از محکم‌ کاری عیب نداره هاا. شاید بعدا نشد

دوست داشتی برای قبولیم تو دانشگاه فرهنگیان با قلب مهربونت دعا کن                                               ‌‌‌خدایا ما روی تو خیلی حساب کردیم...🌱
عه چرا چیشده ؟ ولی به نظرم بزار بعد کنکور برو 

آخه قراره انحصار وراثت کنن و مامانم و بابام دارن میرن و اجازه نمیدن من خونه تنها بمونم

البته اینا بهونس خودمم دلم میخواد برم فقط بخاطر یه نفر!

خاک برسرم

😂😂😂😂 ولی کار از محکم‌ کاری عیب نداره هاا. شاید بعدا نشد

از سنجش بعیده که نشه😄

خودم : میان این همه گل گشتم و عاشق نشدم تو چه بودی که تو را دیدم و دیوانه شدم // قلبم : عه کیو میگی ؟ عاشق کسی یا چیزی شدی؟//خودم : امام زمانم //قلبم : 🤍🙂                                                                                             
2738
آخه قراره انحصار وراثت کنن و مامانم و بابام دارن میرن و اجازه نمیدن من خونه تنها بمونم البته اینا ب ...

آهان 

بیخیال اون یه نفر 

الان وقتش نیست ...

خودم : میان این همه گل گشتم و عاشق نشدم تو چه بودی که تو را دیدم و دیوانه شدم // قلبم : عه کیو میگی ؟ عاشق کسی یا چیزی شدی؟//خودم : امام زمانم //قلبم : 🤍🙂                                                                                             
آخه قراره انحصار وراثت کنن و مامانم و بابام دارن میرن و اجازه نمیدن من خونه تنها بمونم البته اینا ب ...

همون پسرخالت؟ :/

دنیا برای رنج های شما پشیزی ارزش قائل نیست هیچ کس شما را با رنج هاتون دوست ندارد زجه نزنید پست تر می شوید ، دنیا فقط برای یک چیز ارزش قائل است گذر از رنج ها؛ ابتکار و خلاقیت به خرج دهید و راه حل پیدا کنید ✌🏻💚💛🧡❤️
2706