2733
2739
عنوان

بچه ها کنکور تیر ثبت نام کردین؟ یه لحظه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 578 بازدید | 87 پست

اخه از کجا میخان بفهمن واسه سال جاریه یا یکی دوسال پیش 

قیافت ک تغییر خاصی نمیکنه همونی دیگه

ویران شده را حوصله ی منت معمار نباشد.. ویرانه ی ما بگذارید که ویرانه بماند..🖤(بعضی از تاپیکا مال خواهرمه من بجاش پرسیدم) 

تا کی وقت هست ؟

دلم یه نارنگی پوست پوست شده ست هندونه سفیده،دلم چای سرد شده ست،ته دیگ سوخته ست،خورشت ته گرفته ست،دلم خرمالوی نارسه، لیمو شیرین تلخه،دلم ذوق کور شده ست،نمره ۹.۷۵عه دلم کفش سفید مورد علاقه گلی مه که گِلی شده دلم غروب جمعه ست... انگار بالش ندارم،انگار پیتزام سس نداره،انگار سیب زمینی سرخ کردم نمک نداره،انگار نور خورشید اتاقمو نمیگیره،انگار نوار کاستم رو دستگاه نمیخونه،انگار بهار نارنجام بو نمیدن انگار هدفون ام روشن میشه ولی صدایی ازش در نمیاد انگار نقاشیم رنگ نداره....
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

منم ثبت نام نکردم هنوز 

کافی نتا بازن تو دوران عید؟

خودم : میان این همه گل گشتم و عاشق نشدم تو چه بودی که تو را دیدم و دیوانه شدم // قلبم : عه کیو میگی ؟ عاشق کسی یا چیزی شدی؟//خودم : امام زمانم //قلبم : 🤍🙂                                                                                             
2742
شناسنامه ک عکس نمی خواد  کنکور عکس کلاس هفتم به بعد اوکیه

آها پس چرا اونجا اونطوری نوشته بود.؟

گفت باید عکس واسه سال جاری باشه و از مدارک دیگه برداشته نشه

عجیب ترین افراد نی نی سایت میدونین کیا هستن‌؟ اونایی که میگن کاربری دست دو نفره😑 آخه مگه یه خط چقدر قیمت داره؟ حالا یه اکانت نی نی سایت چی هست که دو نفری استفاده میکنید؟😶
یعنی هیچی نمیخواد؟ هنینطوری برم؟ واسه اردیبهشت ثبت نام کرده بودم

خودت ثبت نام کن چرا بلند شی بری؟

کافینت جای ۲۱۸ تومن ۳۰۰ ب بالا میگیره:/

همین الان برو سایت سنجش

بخش سراسری

خرید سریال

هزینه رو پرداخت کن سریال میاد رو صفحه

بعد کپی کن و برو بخش ثبت نام وارد کن

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱
فرهنگیان و ثبت نام میکنید شما؟؟  چقد دادید کافی نت

فرهنگیان‌ که تموم شد وقتش . تیر فرهنگیان‌ جزوشون‌ نیس‌

من هردورو ثبت نام کردم دیروز ۳۰۰ گرفت

دوست داشتی برای قبولیم تو دانشگاه فرهنگیان با قلب مهربونت دعا کن                                               ‌‌‌خدایا ما روی تو خیلی حساب کردیم...🌱
فرهنگیان و ثبت نام میکنید شما؟؟  چقد دادید کافی نت

فرهنگیان رو فقط سری قبل میشد ثبت نام کرد الان دیگه نمیشه

هزینه ثبت نام هر گروه آزمایشی هم ۲۱۸ تومنه 

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱
2738
واقعا؟ یعنی چی؟

یسوال دارم ازت 

من دارم دپیلم بزرگسالان میگیرم الان یازدهمم میشه  باکارنامه یازدهم امسال کنکورثبت نام کنم 

بدون دپیلم میشه کنکورثبت نام کرد؟؟؟

❌مرداسایت نیایدتوتاپیکم ریپ هم نزن ❌درخواست دوستی هم نده باتچکر🤗هیچ وقت کسی را بخاطر نژاد،چهره،پدرومادرش زادگاهش مسخره نکنید؛ چون انسان هیچ حق انتخابی درمورد انها ندارد♥️
منم ثبت نام نکردم هنوز  کافی نتا بازن تو دوران عید؟

والا نمیدونم

منم امروز یه داستانی پیش اومد باید برم شمال خونه مادربزرگم

باید ثبت نام کنم همین امروز بخدا دارم میمیرم

عجیب ترین افراد نی نی سایت میدونین کیا هستن‌؟ اونایی که میگن کاربری دست دو نفره😑 آخه مگه یه خط چقدر قیمت داره؟ حالا یه اکانت نی نی سایت چی هست که دو نفری استفاده میکنید؟😶
منم ثبت نام نکردم هنوز  کافی نتا بازن تو دوران عید؟

بله. تا ۱۲‌ ام وقت هست فقط

دوست داشتی برای قبولیم تو دانشگاه فرهنگیان با قلب مهربونت دعا کن                                               ‌‌‌خدایا ما روی تو خیلی حساب کردیم...🌱
والا نمیدونم منم امروز یه داستانی پیش اومد باید برم شمال خونه مادربزرگم باید ثبت نام کنم همین امرو ...

عه چرا چیشده ؟

ولی به نظرم بزار بعد کنکور برو 

خودم : میان این همه گل گشتم و عاشق نشدم تو چه بودی که تو را دیدم و دیوانه شدم // قلبم : عه کیو میگی ؟ عاشق کسی یا چیزی شدی؟//خودم : امام زمانم //قلبم : 🤍🙂                                                                                             
یسوال دارم ازت  من دارم دپیلم بزرگسالان میگیرم الان یازدهمم میشه  باکارنامه یازدهم امسال ...

والا عزیزم نمیدونم

بله. تا ۱۲‌ ام وقت هست فقط

خب خوبه ۲ روزم تمدید 

۱۴ ام ثبت نام میکنم😅

2706