2737
2734
عنوان

بچه ها کنکور تیر ثبت نام کردین؟ یه لحظه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 578 بازدید | 87 پست
پس نیاز نیس برم عکس بندازم؟ من ازدیبهشت ثبت نام کردم یعنی الان دارم میرم کافینت نیاز نیس چیزی با خو ...

نه عزیزم عکس لازم نیست

والا همه چی هست تو پنل

ولی میخوای مدارک شناسایی و مدرک دیپلمتو ببر برای محکم کاری

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱
چرا ثبت نام کردم کجاش راحته؟ شما میخوای بری فرهنگیان؟ میشه اسمه منابعشو بگی ببینم یه موقع من اشتب ...

یکیشون که مهارت معلمیه.. دو سه دور خوب بخونش بعد سوالات قلمچیشو حل کن همه رو درست جواب میدی

یکیم ک کتاب دینیه.. چنتا از درساش نه همه شون

هوش معلمی هم ک منبع نداره.. فقط چنتا نمونه سوال در بیار حل کن چشمت آشنا شه

نه عزیزم من خودم دانشگاه فرهنگیان بودم دبیری شیمی

امسال انصراف دادم ک دوباره کنکور بدم

سراغ کسی رو هرشب بگیر، که اگه یه شب نبودی ، کل شهرو دنبالت بگرده🤍️  "A"
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

کاش توام امسال رشته خوبی قبول شی

آره واقعا 

ایشالا هر جفتمون چیزی ک دوس داریمو قبول شیم

عجیب ترین افراد نی نی سایت میدونین کیا هستن‌؟ اونایی که میگن کاربری دست دو نفره😑 آخه مگه یه خط چقدر قیمت داره؟ حالا یه اکانت نی نی سایت چی هست که دو نفری استفاده میکنید؟😶
2742
نه عزیزم عکس لازم نیست والا همه چی هست تو پنل ولی میخوای مدارک شناسایی و مدرک دیپلمتو ببر برای محک ...

باشه ممنون عزیز

عجیب ترین افراد نی نی سایت میدونین کیا هستن‌؟ اونایی که میگن کاربری دست دو نفره😑 آخه مگه یه خط چقدر قیمت داره؟ حالا یه اکانت نی نی سایت چی هست که دو نفری استفاده میکنید؟😶
آره بابا حله وسواس نباش

🖒

نه عزیزم عکس لازم نیست والا همه چی هست تو پنل ولی میخوای مدارک شناسایی و مدرک دیپلمتو ببر برای محک ...

ینی نمیخواد عکسو اسکن کنیم؟

مث دفعات قبل

سراغ کسی رو هرشب بگیر، که اگه یه شب نبودی ، کل شهرو دنبالت بگرده🤍️  "A"
2740
یکیشون که مهارت معلمیه.. دو سه دور خوب بخونش بعد سوالات قلمچیشو حل کن همه رو درست جواب میدی یکیم ک ...

هوش معلمی و همینطوری از منابع گوگل و پی دی اف خوندی؟

کتاب دیدی فقط از دهم و یازدهم بود درسته؟

عه مگه نباید کله درساشو بخونی؟

قسم به آرامش بغلت تا تهش منتظرتم سرباز من...:)
عه چه خوب میشه راهنمایی کنید بنده هم ثبت نام کنم اگه مراحلشو یکی یکی بگی ممنون میشم

عزیزم بریذ سایت سنجش

بخش سراسری

تو اطلاعیه ها یکیش نوشته ثبت نام مرحله دو

یکیش نوشته خرید سریال ، اول برید خرید سریال

بعد اطلاعات رو وارد کنید و هزینه رو پرداخت کنید

بعد کدی ک میده رو کپی کنید

برگردید قسمت سراسری و برید ثبت نام مرحله دوم

مراحل رو بریذ جلو تا برسه ب سریال

سریال بخش نهایی هست وارد کنید ثبت نام نهایی میشه.

عزیزم اگ بخوام خودم ثبت نام کنم دقیقا باید چکار کنم

هیجا کافینت  باز نیس

عزیزم اگ بخوام خودم ثبت نام کنم دقیقا باید چکار کنم هیجا کافینت  باز نیس

دو تا کامنت بالاتر توضیح دادم عزیزم

https://www.ninisite.com/discussion/topic/13325508/%d8%a8%da%86%d9%87-%d9%87%d8%a7-%da%a9%d9%86%da%a9%d9%88%d8%b1-%d8%aa%db%8c%d8%b1-%d8%ab%d8%a8%d8%aa-%d9%86%d8%a7%d9%85-%da%a9%d8%b1%d8%af%db%8c%d9%86-%db%8c%d9%87-%d9%84%d8%ad%d8%b8%d9%87-%d8%a8%db%8c%d8%a7%db%8c%d9%86?postId=333468559