2733
2739

نه

دختری که همه عاشق چشاشن🥺❤️مهمترین قانون زندگی من مهربون بودنمه،مدافع حق و طرفدار محیط زیست🌱علاقمند به خوندن کتاب و دیدن فیلم 📚نذر کردم اگه در آینده پزشکی قبول شم بیمارهایی که توان پرداخت ویزیت رو ندارن رایگان ویزیت کنم 👩🏻‍⚕️🩺
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

نه

ولی دیدم عاشق سلیطه ای شد که تونست جمعش کنه پسره رو

وقتی باهام مخالفی و مخاطب حرفم نیستی روم ریپلای نزن حسابت نمیکنم🙌🏻  توهین کردی جواب نگرفتی شک نکن با چند تا کاربری گزارش خوردی🤗     اگه میخوای از روشنفکر برام ب عنوان توهین استفاده کنی، باید بگم ترجیح میدم روشنفکر باشم تا کوته فکری مثل تو🫴🏻   INTP
2742

پسرای لات همیشه سراغ اروما میرن خودشون هفت خط عالم ولی دنبال آفتاب مهتاب ندیده

باشکوه مثل قو ❤️🦢 موجودی که زمان مرگش رو میدونه و موقع مرگ از جمعیت جدا میشه و تنهایی میمیره :) در تمام عمرش فقط یک بار جفت انتخاب میکنه و تنها دو بار آواز میخونه یکی لحظه آشنایی با جفتش و یکی زمان مرگش 🖤           تایپ شخصیتم INFP آدم احساسی هستم نسبتا                    
2740

اره تو رمان 😂ولی جدا از شوخی پسر خاله خودم ک دوسم داشت لات نبود ولی از این لوتی ها بود منم زیاد اروم نیستم ولی اینا دوست داشتنشون خیلی قشنگه خیلی احساساتین حیف من لیاقت نداشتم 

پسرای لات همیشه سراغ اروما میرن خودشون هفت خط عالم ولی دنبال آفتاب مهتاب ندیده

دقیقا

از بس باتجربه دخترای خوبو تشخیص میدن

حالا پسرای بی تجربه گیر دخترای باتجربه میوفتن ک باهمه بودن

کارای دنیا برعکسه

چه سوال عجیبی توقع داری عاشق یه خانم دعوا گر و لات بشن 

یه سوال

چطور ممکنه یه پسری که باهمه لاس میزنه

تو ۱۹ سالگی به فکر ازدواج باشه

مگه این پسرا از ازدواج فراری نیستن

نظرت راجع ب شخصیت این پسر چیه؟

2706