2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اره دوست من فقط برای دست شویی بلند میشه 

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 

آره بابا ، اتفاقا باید زندگی عادی کنی ، فقط ۲۴ ساعت در بیمارستان تحت نظری و نباید تکون بخوری زیاد بعدش عادی ....

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2738
آره بابا ، اتفاقا باید زندگی عادی کنی ، فقط ۲۴ ساعت در بیمارستان تحت نظری و نباید تکون بخوری زیاد بع ...

اخه یه خانومی گفت بعدش زندگی عادی رو در پیش گرفتن استراحت نکردم بچم سقط شده

فقط 17 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا میسپارم به خودت کمکم کن🙏🏻✨
یعنی چی ؟ نمیشه ک دسشوییتو نگه داری ؟ توالت فرنگی استفاده کن

گرفتم توالت فرنگی منظورم اینه نمیخاد لگن بزاریم اخه بلند بشم بشینم خوب نیس

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اخه یه خانومی گفت بعدش زندگی عادی رو در پیش گرفتن استراحت نکردم بچم سقط شده

اگر خیلی استراحت کنی و لگن بگیری خون لخته میشه و خطرناک تره ، نگران نباش کااااامل توو بیمارستان بهت توضیح میدن با توجه به شرایطت اصلا اینجا با کسی حرف نزن حتی من خخهخخ

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
اگر خیلی استراحت کنی و لگن بگیری خون لخته میشه و خطرناک تره ، نگران نباش کااااامل توو بیمارستان بهت ...

۳۱هس طول رحمم و لب مرز و درد شدید واژن وانقباض مکرر دارم بنظرت سرکلاژ بشم خیالم راحت بشه؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حموم چندروزه ای یکبار میره

یبار در هفته 

کلا ببین شرایط فرق داره 

یکی هست سرکلاژ کرده فقط چند روز استراحت بوده و بقیه کارای روز مره  رو انجام میده 

ولی یکی مثل دوست من کلا استراحت  مطلق هست 

باید ببینی دکترت بسته به شرایط خودت چی میگه 

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 
2706