2737
2739
عنوان

چرا بعضی مادرشوهرا اینجورین

717 بازدید | 61 پست

مادرشوهرمن فکر میکنه. دخترش زیردست دامادشه هیچ وظیفه ای نداره نسبت به مادرو پدرش.ولی پسرباید جورهمه چی رو بکشه عروسم باید مثل دخترش باشه همه کاراشو بکنه.خب یکی نیست بگه خوب تو عروستو مثل دخترت دوست داری که ازش توقع داری.باورتون میشه میگه تو به من بیشتر از مادرخودت برسی.چرا اخه!!؟

عزیز دلم  تا بوده همین بوده . منم مادرشوهرم ، دقیقا میگه شما پاشو بیا کمک کن . در حالیکه خواهرشوهرام  توی اتاق دارن استراحت میکنن . زن بدی نیست . اما رفتارش یک جوریه ، انگار رسما کارگرشونم

بگه خب 

بگیر ب کلیه چپت

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

مادر شوهره دیگه همشون همینن 

زیاد بهش رونده

نی نی سایتی عزیز اگه با موضوع تاپیکم مخالفی لطفا پست نزار و رد شو و اگه با نظراتم مخالفی ریپ نزن و دعوا را ننداز ممنون
بگه خب  بگیر ب کلیه چپت

شوهرم نمیزاره میگه مادرم راست میگه کلا حرفاشو ملکه ذهن شوهرم کرده وحقو به مادرش میده.میگه من حتی میتونم کاری کنم که تو دیگه خانوادتو نبینی باید نوکر مادرم باشی

2740
خدا لعنت کنه اینا رو

نفرین نکن . من مادرشوهرم بهم  خوبی هم کرده . اما این رفتار تو همه ی خونه ها هست . حتی من بعضی وقتا میبینم مامانم به زنداداشام  میگه دخترا پاشید بیاید کمک . در حالیکه  هیچ لزومی نداره ، تا وقتی من و خواهرام هستیم اونا بیان . اگر اونا دلشون بخواد خودشون میان . نه اینکه طرف رو صدا بزنی

شوهرم نمیزاره میگه مادرم راست میگه کلا حرفاشو ملکه ذهن شوهرم کرده وحقو به مادرش میده.میگه من حتی میت ...

شوهرت ذاتا بدجنسه

وگرنه انسانیت داشت میفهمید ازدواج کرده برده نگرفته

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
نمیدم ولی خستهشدم چون زندگیه خودم کلا ازهم پاشیده 

ب حرفش گوش نده بهش رو نده 

نی نی سایتی عزیز اگه با موضوع تاپیکم مخالفی لطفا پست نزار و رد شو و اگه با نظراتم مخالفی ریپ نزن و دعوا را ننداز ممنون
نفرین نکن . من مادرشوهرم بهم  خوبی هم کرده . اما این رفتار تو همه ی خونه ها هست . حتی من بعضی و ...

من مادرشوهرخودمو دارم نفرین میکنم چون روزگارم سیاهه به خاطر اون خسته شدم اگه به خاطر پسرم نبود خودمو خلاص میکردم

2706