2737
2734
عنوان

چرا بعضی مادرشوهرا اینجورین

| مشاهده متن کامل بحث + 717 بازدید | 61 پست
شوهرت ذاتا بدجنسه وگرنه انسانیت داشت میفهمید ازدواج کرده برده نگرفته

اره دقیقا کلا خانوادشون تو شهرمون معروفن به بد ذاتی ومن اینو بعداز ازدواج فهمیدم چون پدرو مادرم فقط میخواستن عروسم کنن ی تحقیق درست نکردن

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

نه دیگه توجهی نمیکنم بهشون ولی طلاق عاطفی بین منو همسرم افتاده فقط دلم برا پسرم میسوزه

ب خاطر مادر شوهرت ؟

نی نی سایتی عزیز اگه با موضوع تاپیکم مخالفی لطفا پست نزار و رد شو و اگه با نظراتم مخالفی ریپ نزن و دعوا را ننداز ممنون
2742
شوهرم نمیزاره میگه مادرم راست میگه کلا حرفاشو ملکه ذهن شوهرم کرده وحقو به مادرش میده.میگه من حتی میت ...

بگو خودت برو کار کن براش خیلی خواهانشی

داری رد میشی یه نگاه به امضام کن . نگاه کردی؟ جون من؟ چه بچه خوب و حرف گوش کنی هستی    حالا که انقدر خوبی یه صلوات بفرست . فرستادی؟    بابا تو دیگه کی هستی خیلی دمت گرمه . حالا میشه یه سلامم به امام زمانمون (عج) قربونش برم بکنی و لبخند بزنی؟ مطمئنم خیلی خوشحال میشه یادش کنی    دیگه خیلی مشتی شدی بام رفیق شدی یه کار دیگه هم بکن. سخته ولی تو اینهمه برای من ارزش قائل شدی امضامو خوندی ! لطفا سعی کن برای خوشحالی امام زمان (عج) یه قدم هرچند کوچیک تو زندگیت برداری    تو برای منه غریبه اینهمه ارزش قائل شدی پس برای کسی که دائم برات دعا میکنه هم یکم مرام بیشتری بذار آقا غریبه فدای چشمات بشم
تایپیکای قدیمی ترمو بخون میفهمی

ی نگاهی انداختم . ولی بخدا نه قصد دلداری دارم نه چیز دیگه . مادرشوهر شما دقیقا عین خواهرشوهر کوچیکه من هستش  . انقدر سرش تو زندگی من بود که سال اول دقیقا داشتیم طلاق می‌گرفتیم.  تا محضر هم رفتیم برای طلاق

2740

دوست عزیز اگر فقط با یه کار کردن زندگیت رو براه میشه دریغ نکن

ته دلت به نیت کمک به مادرشوهر و خوشبختیت اینکارو بکن نه انتظارات اونا

مطمئن باش ظلم پابرجا نمیمونه

امتحان کن ان شالله که بهترینها نصیبت میشه

خدایا من از تو ، تو را خواهم و بس
اره چون زیاد تو مخ شوهرم میخونه وروش تاثیر گذاشته.تایپیکای قدیمیمو بخونی متوجه میشی چیا به سرم اومده

مرد با دو تا حرف خوش خام میشه 

باهاش حرف بزن برین پیش مشاور ارزش نداره ب خاطر اون میونتون خراب بشه 

نی نی سایتی عزیز اگه با موضوع تاپیکم مخالفی لطفا پست نزار و رد شو و اگه با نظراتم مخالفی ریپ نزن و دعوا را ننداز ممنون

آخ گفتی از من توقع ندارم دروغ نگم وای پا میشه میره ییلاق برگشتنی فک کن دخترشم باهاشه دامادش نره دنبالش زیر بلیط نباشه ولی شوهر من بره خرج داماد نکنه طبقه بالای مادرشوهرم فقط میان میخورن ولی شوهر من وظیفشه اونم بین ۴تا پسرر

دوست عزیز اگر فقط با یه کار کردن زندگیت رو براه میشه دریغ نکن ته دلت به نیت کمک به مادرشوهر و خوشبخ ...

تایپیکای دیگمو بخونی میفهمی کار من دیگه از این چیزا گذشته نه ساله داغونم کردن

چی شد الانم اذیت میکنه؟

آره هنوزم  که هنوزه  اذیت میکنه . از روز اول بی احترامی کرده بهم تا همین الان . شب عقدش  یک کاری کردکه تا عمر دارم یادم نمیره . اما وقتی دنبال این بودم که از همسرم جدا بشم . یک نفر بهم گفت ی چیزی بهت میگم فقط دو ماه امتحان کن ، اگه جواب نداد ، بیل خودم کمکت میکنم بدون دردسر جدابشی

شوهرم نمیزاره میگه مادرم راست میگه کلا حرفاشو ملکه ذهن شوهرم کرده وحقو به مادرش میده.میگه من حتی میت ...

دنبال یه جواب دندون شکن میگردم که به شوهرت بدی 

خوبه بهش بگی آره زودتر اینکارو بکن مانع دیدارم با خانوادم شو تا دامادتون یاد بگیره آخه خواهرتم که نوکر مردمه و قراره خواهرزادت هم نوکر باشه و دختر ما هم یه روز نوکر مادرشوهرش میشه و شوهرش نمی‌ذاره بیاد به ما سر بزنه.

حاشا به غیرتش مردیکه خر نر.

من حرصم گرفت.

2706