2737
2739
عنوان

سرکلاژی ها

92 بازدید | 14 پست

سلام اونایی که سرکلاژ کردن لطفابیاین

من دوروز پیش سرکلاژ کردم واصن لکه بینی نداشتم ولی ازدیشب ک داشتم دسشویی میکردم موقع پاک کردن دیدم ترشح حالت خلط توشم یکم قهوه ای بود اومد وبعدش پشت سرش ترشحات سفید غلیظ اومدن دقیقا مث‌خلطن لطفااگ تجربه ای دارین بگین

دکترمیگ طبیعیه اینا ولی چون تجربه تلخ دارم میترسم

نترس گلم حتنا طبیعیه باز برو پیش ماما معاینت کنه خیالت جمع شه 

البته من سر کلاژی نیستم ولی بخاطر رحم قلبی شکلم احتمالا باید بشم

دلم نینی داره...🥹بعد از دوسال انتظار ۱۳ فروردین بیبیم مثبت شد از خوشحالی فقط گریه میکردمو حتی نمیتونستم نفس بکشم انشالله قسمت دل همه منتظرا🥺😍👉این امضایی بود ک چند هفته پیش زدم الانکه توهفته ۶بهم گفتن بارداریم پوچه بایدقبل سقط یه سونو ۸ هفته هم باشه بدتراین حسارو دارم و التماس دعا ازشما عزیزانم کاش معجزه بشه🙏💔😓😓

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نترس گلم حتنا طبیعیه باز برو پیش ماما معاینت کنه خیالت جمع شه  البته من سر کلاژی نیستم ولی بخا ...

دیشب رفتم اورژانس گفتن خوبی طبیعیه..امروزم با ماماخودم صحبت کردم گفت طبیعی فقط شیاف استفاده کن تاچهارشنبه ک نوبت دارم ولی استرس روانیم کرد

دیشب رفتم اورژانس گفتن خوبی طبیعیه..امروزم با ماماخودم صحبت کردم گفت طبیعی فقط شیاف استفاده کن تاچها ...

وا عزیزم استرس خودش سمه واست هزارتا بلا خدایی نکرده سر خودت و جنین میاره اروم باشه طبیعیه دیگه استرس واقعا اوضاعو خراب میکنه 

هرچند ک من خودمم ۴شنبه نوبت سونو قلب دارم و واقعا نگرانم انشالله ک نینیت صحیحو سالم میاد بغلت واسه منم دعا کن رفتم سونو صدا قلبشو بشنوم

دلم نینی داره...🥹بعد از دوسال انتظار ۱۳ فروردین بیبیم مثبت شد از خوشحالی فقط گریه میکردمو حتی نمیتونستم نفس بکشم انشالله قسمت دل همه منتظرا🥺😍👉این امضایی بود ک چند هفته پیش زدم الانکه توهفته ۶بهم گفتن بارداریم پوچه بایدقبل سقط یه سونو ۸ هفته هم باشه بدتراین حسارو دارم و التماس دعا ازشما عزیزانم کاش معجزه بشه🙏💔😓😓
وا عزیزم استرس خودش سمه واست هزارتا بلا خدایی نکرده سر خودت و جنین میاره اروم باشه طبیعیه دیگه استرس ...

عزیزخیالت راحت صدای قلبشم میشنوی تودلیت بگو برامن دعاکنه پناه برخدا الهی خدا به همه مادرای باردار کمک کنن اونایی ک ندارن خدابهشون بده

2740
عزیزخیالت راحت صدای قلبشم میشنوی تودلیت بگو برامن دعاکنه پناه برخدا الهی خدا به همه مادرای باردار کم ...

چشم گلم حتما 

خودم بعد دوسال با کلی ناامیدی و دارو و درد باردارشدم هنوز هیچی از ن دیدم ن شنیدم فقط ساکش دیده شد وقتی رفتم سونو ولی خیلی دوسش دارم🥺🥺🥺🥺

چشم گلم حتما  خودم بعد دوسال با کلی ناامیدی و دارو و درد باردارشدم هنوز هیچی از ن دیدم ن شنیدم ...

خیلی هنوز زوده گلم تاهفته هفت هشت جنین معلوم نمیشه ممکن لقاحت دیرترازموعدبوده باشه مث خودم

خیلی هنوز زوده گلم تاهفته هفت هشت جنین معلوم نمیشه ممکن لقاحت دیرترازموعدبوده باشه مث خودم

چهارشنبه سونو دارم دعا کنین قلبش تشکیل شده باشه🥹

2706