2737
2739

هستید دخترا

اعتماد به نفسمو تحت هر شرایطی حفظ می کنم...بینی مو تابستون عمل می کنم... زبانم رو تابستون فول می کنم. برا مهاجرت تحصیلی اقدام می کنم و مارس 2025 میرم دانشگاه(چاینا)

والا دیروز تو اینستا یه کلیپ درموردش دیدم زیاد سخت نیست با مدرک دیپلمم میشد رفت حتی بدون نیاز به مدرک زبان فقط هزینه داره یع کی از اقواممون میگفت هزینش خیلی زیاده

ما را حسرتی جز آرامش بی پایان نیست💫🥀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بخوام بدون کنکور اقدام کنم باید نمرات تو دبیرستانم عالی باشه که نیست پس نمیشه

نه دختر دوست مامانم با معدل سه ساله 12  روسیه رفت

اعتماد به نفسمو تحت هر شرایطی حفظ می کنم...بینی مو تابستون عمل می کنم... زبانم رو تابستون فول می کنم. برا مهاجرت تحصیلی اقدام می کنم و مارس 2025 میرم دانشگاه(چاینا)
والا دیروز تو اینستا یه کلیپ درموردش دیدم زیاد سخت نیست با مدرک دیپلمم میشد رفت حتی بدون نیاز به مدر ...

اره دیپلم حتی 10 باشه هم میشه رفت

2738
چجوری؟ یه جا خوندم میگفتن بعضیا جاها آزمون میگیرن 

دوره ی پادفکت رو میگذرونی ازهمون چیزای پادفکت امتحان میگیرن بعد ببینی کدوم دانشگاه بهت پذیرش میدمن  من داداشمم روسیه ست البته اون معدلش بالا بود پادفکتم گذروند

نه دختر دوست مامانم با معدل سه ساله 12  روسیه رفت

اره میشه ولی شرایط اونجا سخته توی کشور غریب خیلی باید روحیت قوی باشه به این چیزا هم فکر کن به نظرم اگه میخوای بری برو اول دنبال مدرک زبان من خودم ادبیات انگلیسی میخونم ولی بدون دانشگاه همینجوری ازاد بری دنبال مدرکش که اموزشم بدن بهتره

ما را حسرتی جز آرامش بی پایان نیست💫🥀

[QUOTE=333454714]خب پول اونا با پول ما فرق داره ولی راست یا دروغ روی پول ایران گفت سالی ۶۰۰ میلیون[/QUOT

خب نه بستگی به دانشگاه داره مثلا سیچنوا اره 500 سالی در میاد کازان مثلا 400 

اره میشه ولی شرایط اونجا سخته توی کشور غریب خیلی باید روحیت قوی باشه به این چیزا هم فکر کن به نظرم ا ...

مدرک زبان لازم نداره اصلا من داداشم انگلیسی ضعیفی داشت وقتی رفت دیگه برا معاشرت یادگرفت و الان بعد یه سال فوله

2706