2737
2734
عنوان

کسی هست برا خارج بدون کنکور به خواد اقدام کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 296 بازدید | 52 پست
می دونی منم دختر عمم از همین سهمیه 25 درصدیاس خیلی هم فشار خوردم و عصبانی اما حقیقت امر اینه دانشگاه ...

واقعا اینجوری نیست

من دانشجو انصرافی پرستاریم هم کلاسیام که زیست شونو خوب نزده بودن در طول سال همیشه کتاب زیست دبیرستان و حتی علوم نهم دستشون بود تا بتونن خودشونو برسونن حالا حساب کن دانشجوی پزشکی سهمیه ای دیگه باید چیکار کنه !

ولی در کل برای دندون میری خوبه چون اکثر واحدا عملیه ولی پزشکی دارو خوندن با یه زبون دیگه واقعا سخته 

درسته سختمونه ولی میرسیم به جایی که حق مونه ✌🏻✨
واقعا اینجوری نیست من دانشجو انصرافی پرستاریم هم کلاسیام که زیست شونو خوب نزده بودن در طول سال همیش ...

من خودم کنکور ندادم و حقیقتا ماجراشو نمی دونم ولی معدل م 19 بوده همیشه الان تموم کردم اینو نمی دونم ولی داریم استثنا که عملکردش تغییر کنه

اعتماد به نفسمو تحت هر شرایطی حفظ می کنم...بینی مو تابستون عمل می کنم... زبانم رو تابستون فول می کنم. برا مهاجرت تحصیلی اقدام می کنم و مارس 2025 میرم دانشگاه(چاینا)
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من خودم کنکور ندادم و حقیقتا ماجراشو نمی دونم ولی معدل م 19 بوده همیشه الان تموم کردم اینو نمی دونم ...

اره قطعا استثنا هم هست ولی کلا باید میانگین یه جامعه رو در نظر گرفت

همکار مامانم پسرش رفت کازان دندون بخونه بعد به سختی انتقالی شو گرفتن اوردنش دانشگاه البرز بعد از یه ترم نتونست واحداشو پاس کنه برگشت روسیه! یا دخترعمه م پزشکه میگه همیشه فکر میکردیم بچه های سهمیه ای بی سوادن ولی اینا که برگشتن ایران دیگه واقعا هیچی حالیشون نیست

ولی در کل اگه کسی پیگیر و اهل درس باشه میتونه خودشو برسونه ولی متاسفانه اکثرا اینجوری نیستن من خودمم خیلی دوست داشتم واسه روسیه اقدام کنم ولی انقد گند دانشجوهاشون در اومد دیگه کنسل کردم

اره قطعا استثنا هم هست ولی کلا باید میانگین یه جامعه رو در نظر گرفت همکار مامانم پسرش رفت کازان دند ...

عزیزم واحد پاسی چیه؟؟ اتفاقا دانشگاه های خارج وردی و پذیرش اسون و خروجی سخت دارند دانشگاه کازان سخت گیره و شما مطمین باش درس خوندن تو خارج صد برابر سخت تره چون به زبان دیگه کتابا نوشته شده و دانشگاه های خارج رنکینگ جهانی بالایی دارن درسته وردی بدون کنکوره اما خروجی سخت این پسر  همکار مامان شما هم  امکان نداره تو ایران پاس نکنه چون ایرانن خود دانشگاه سخت نمیگیرن اون کنکوره که سخته مثلا تو ایران یه ترم و تا 3 بار بیفتی اوکیه و مشکلی نداره مردم هیچ جایی به جز کشور ما کنکور نمی دن  البته با یه چن تا کشور بدبخت دیگه   این همه دانشمند و پروفسور خب خارجی دندنون پزشک خوب خارجی کنکور ایران رو دادان؟

اعتماد به نفسمو تحت هر شرایطی حفظ می کنم...بینی مو تابستون عمل می کنم... زبانم رو تابستون فول می کنم. برا مهاجرت تحصیلی اقدام می کنم و مارس 2025 میرم دانشگاه(چاینا)
2728
عزیزم واحد پاسی چیه؟؟ اتفاقا دانشگاه های خارج وردی و پذیرش اسون و خروجی سخت دارند دانشگاه کازان سخت ...

پذیرش پزشکی و دندون و داروی همه ی کشورای درست و حسابی ازمون سخت داره حتی امریکا و کانادا و ...

کنکور تو ایران درسته پر از ناعدالتیه ولی بازم بهترین معیار سنجشه

نگفتم مشکلی براش پیش اومد گفتم دید نمیتونه پاس کنه خودش از ایران رفت دوباره

اتفاقا یکی از باگ های بزرگش درس خوندن تو روسیه و رومانی و ... همین زبانشه تو فکر میکنی بچه هایی که اونجان همشون به زبان انگلیسی یا روسی و ... مسلطن ؟ نه اونا دست و پا شکسته یه چیزی یاد گرفتن بعد میرن سر کلاس چیزی یادنمیگیرن مجبورن هی با چت جی پی تی و گوگل ترنسلیت در حال ترجمه باشن تا بتونن یکم اون جزوه رو بفهمن

من خودم پیگیر بودم برم و کلی تحقیق کردم بعد منصرف شدم

ببین تو الان میخوای بری خیلی رو این موضوع تعصب داری ولی باید منطقی به موضوع نگاه کنی خوبی ها و بدی هاشو کامل بشناسی و بپذیری و خودتم کلی پیگیر باشی تا تهش تو جزو اکثریت نباشی

پذیرش پزشکی و دندون و داروی همه ی کشورای درست و حسابی ازمون سخت داره حتی امریکا و کانادا و ... کنکو ...

تعصب نه ندارم . ولی کاندا کنکور نداره فرانسه نداره هیچ کشوری نداره فقط براساس دیپلم پذیرش می کنن همین الان تو سایت های مختلف بزنی اعزام دانشجو به تمام کشورای اروپایی هست بدون ازمون فقط شاید مدرک زبان بخواد مثلا داداش من نرفت امریکا چون گرون و هزینش 7 برابر روسیه است وگرنه ازمون نداره  ایران تنها کشوریه که پذیرش دانشگاهاش ازمون سختی مثل کنکور داره میتونی سرچ کنی فرانسه  بلزیک سویس و....... هیچ کدوم ازمون نداره چون مردم تقریبا تو یه رنج مالین معلم و پزشک درامد های تقریبا مشابهی دارن راننده تریلی در امد بالای داره بنابراین هرکی تو 18 سالگی بنا به علاقش میره رشته ای که دوس داره  رو میخونه و اگه توانایشو نداشت خب فارغ اتحصیل نمیشه

تعصب نه ندارم . ولی کاندا کنکور نداره فرانسه نداره هیچ کشوری نداره فقط براساس دیپلم پذیرش می کنن همی ...

عزیزم ببین وقتی از کشورای پیشرفته و جهان اولی حرف میزنیم امریکا و کانادا در راس شونن ، واسه امریکا و کانادا اول باید ۴ سال یه رشته ی علوم پایه مثل زیست یا نوروساینس و ... بخونی بعد یه ازمون بدی اسمش Mcat هستش بعد از اون وارد اموزش پزشکی میشی که البته شهریه ی زیادی هم داره فکر کنم مثلا سالانه ۵۰ هزار دلار ، امریکا هم که واقعا بهشت پزشکاست درامد یه جراح واقعا زیاده و بعضا حتی به یک میلیون دلار در سال میرسه

توی اروپا هم که بهترین کشورا انگلیس و المانن اوناهم اینجوری نیست یه نفر بخواد همینجوری پزشکی دندون بخونه و کلی سخت گیری دارن

2740