2733
2739

سلام بچه ها

منو خاهرشوهرم باهم از قبل ازدواج دوست بودیم. جونجونی. بعد ازدواج شوهرم مدام منو با خواهرش مقایسه میکنه  .البته اینو بگم که خواهرشوهرم ماشالا خوشگله و مدام شوهرم خوشگلی خواهرشو بامن مقایسه میکنه. میگه ببین نیلوفر موهاشو چیکار کرده توهم بکن.  ببین این مدل لباسو میپوشه تو هم بپوش.

دارم کلافه میشم ازش. دیگه حس خوبی به خواهرشوهرم ندارم. حس میکنم مزاحمه .  توروخدا کمکم کنین. نمیخوام رابطم با خواهرش بهم بخوره . چیکار کنم

چقدر کار همسرت ناپسنده 

به حرفش گوش نده تا تموم کنه این کاراش رو

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

به شوهرت بگو مگه از اول منو ندیدی؟من همینی ام که هستم

عوض شدنی هم نیستم و هرکسی هم یه سلیقه ایی داره 

یه دوست داشتم عین خواهرم بود 🥺اسمش دنیا²⁰همشهری آقا امام رضا 😍دلتنگشم ایشالا یه روز از همین روزها یه خبری ازش بهم برسه😮‍💨چشم انتظار خواهر گمشده🥺
2740
بگو به شوهرت تمومش کنه بگو انقدر  عاشق و شیفته اونی اونو می گرفتی دیگه

اره بگه اونو میگرفتی که کلا کارشون به طلاق بکشه خواهرش ها هرچی به ذهنتون میرسه تایپ نکنید والا

بهترین دین و مذهب جهان ،پاک ترین قومیت و نژادهستی، فقط و فقط انسانیت هست بس 🕊🕊