2733
2734
اره میشه شما مست کن همه کار میکنی..چون اونموقع عقلی وجود نداره

ببخشید گلم اصلا قصد توهین ندارم فقط سوال شد برام

شما تو تاپیکاتون از داییتون گفتین و اینکه مراقب کارامون باشیم و ... پس به جهان بعدی اعتقاد دارین

(خدا داییتونو رحمت کنه)

ولی خب رابطه جنسی و مشروب و ایناهم میخورین

تناقض دارع

منم میخورم نماز نمیخونم با کسی ک دوسش دارم تا حدودی رابطه دارم یعنی نمیگم اشتباهه کارتون

ولی این تناقض جالبه برام

کاربری صدهزارم
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
ببخشید گلم اصلا قصد توهین ندارم فقط سوال شد برام شما تو تاپیکاتون از داییتون گفتین و اینکه مراقب کا ...

اره عزیز این دوتا چیزی که گفتی.. دوتا مسئله جداست‌.

مسائل مذهبی و احکام مثل نماز روزه نامحرم و اینا

مسائل اعتقادی و معنوی مثل مرگ ، روح و.....

این دوتا مسائل مختلفی اند باهم..

من آدم معنوی هستم اما مذهبی نیستم

در حال پیمایش مسیر آگاهی و شهود معنوی ام✨️
دقیقا موافقم کاری کردن از یه کار طبیعیم خجالت میکشیم🤦‍♀️

درسته 

از همون بچگی هم همین بوده 

تقریبا بیشتر افراد برای اولین بار از مادرشون نشنیدن فرآیند علمی تولید مثل رو 

یعنی در این حد عیب شده برای اکثرمون 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
2740
شاید چون طرف ما خانواده ها خیییلی رو بچه ها حساسند من فکر میکنم امکان نداره مخفی بمونه 

هر خانواده ای روی بچه اش حساسه طبیعیه.‌. اما من دیگ ۲۴ سالمه. از سن قانونی گذشتم.. روابطم ب خودم ربط داره.. بعدم اصلا لازم نیاز مسائل خصوصی رو ب خانواده بگی

دقیقا موافقم کاری کردن از یه کار طبیعیم خجالت میکشیم🤦‍♀️

کار طبیعی ....

گرسنگی هم کار طبیعیه و تو ذات ادمه قبول داری؟؟؟

اما اگر خوراکی یکی دیگه رو برداری بخوری یا تو مغاره هنوز پولشو حساب نکردی بخوری اسمش مبشه دزدی و برای برطرف کردن گرسنگیت نمیشه دست بزنی باز مثاا میشه گفت گرسنگیم طبیعیه هرجا هرخوراکی دیدم دلم بخواد میتونم بخورم؟؟؟؟ایا نباید قانونی باشه؟مگر جنگه؟توی قانون جنگل هرکس هرچی خواست میتونه بخوره 

اشتباه نیست. بشرطی که خودت خاسته باشی و اصطلاحا با وعده ازدواج گول نخورده باشی. عرضه جلوگیری هم داشته باشی .

با علم به اینکه این فقط یه رابطه است و قرار نیست اتفاق خاصی بیوفته، اکی هست و اینکه بعدس برای از دست رفتن بکارت عز و جز نکنی. کاملا اگاهانه

تو شهر ما دختر یه نخ سیگار بکشه همه می‌فهمن چطور یه جایی،دختر مست میشه رابطه هم داره کسی نمیفهمه؟

کدوم شهری ؟ ما شمالیم عزیز.. اینجا کلی ویلا توی دریا و جنگل ریخته اس.‌ کلی مغازه مخفی مشروب و اینا هست... شهر توریستی هستیم ازاده

کار طبیعی .... گرسنگی هم کار طبیعیه و تو ذات ادمه قبول داری؟؟؟ اما اگر خوراکی یکی دیگه رو برداری ب ...

من داشتم رابطه جنسی بعد ازدواجو میگفتم

بعدم واقعا نیاز طبیعی آدمه

چه لزومی داره آدم از نیازش فرار کنه وقتی میتونه با کسی که تو رابطست و هردو از هم مطمئنن برطرفش کنه

این کار به نظرم خیلی شریف تر از ازدواجیه که بخاطر نیاز جنسی انجام میشه و ۹۰ درصد اوقاتم به جدایی و آسیب روحی ختم میشه

چون دو طرف هدف اشتباهی برای ازدواج داشتن و خیلیاشون هنوز به بلوغ ذهنی ازدواجم نرسیدن

🦦
من داشتم رابطه جنسی بعد ازدواجو میگفتم بعدم واقعا نیاز طبیعی آدمه چه لزومی داره آدم از نیازش فرار ...

ارهرعزیزم میدونم راجب چی میگفتین .

منم میگم هرنیازیو باید از راهش براورده کنیم 

شاید از بیراهش براورده بشه به خودمون یا بقیه اسیبی بروسنه 

هزارتا فلسفه و دلیل پشتش هست که یه قانون گذتشته میشه 

اگر رعایت نکردیم میفته گردن خودمون 

اونجا که گفتی ازدواج برای فقط برطرف کردن میل جنسی هم راست گفتی کاملا اشتباهه .

کلا همه میدونیم ازدواج کردن سخته مسیولیت داره اونم تو این وضع مملکت مثل اینه تو ترافیک گیر افتادیم و سخته به هدفمون برسیم و زرنگی کنیم از بیراهه بریم از جاده خاکی ....مطمنا خودمون رو زرنگ حساب میکنیم اما بیقانونی کردیم ممکنه باعث تصادف بشیم و درنهایتم جریمه میشیم 

عزیز حرفی که خدا گفته یه دلیلی پشتش داره .حالا من دوستانه گفتم دلم نمیخواد مثل خانم جلسه ایا بگمه حرامست یا  ....

دوستانه به زبون خودمونی گفتم کار اشتباهیه دیگه تصمیم زندگی هرکس دست خودشه .کسی که نمیتونه کسیو مجبور کنه 

ارهرعزیزم میدونم راجب چی میگفتین . منم میگم هرنیازیو باید از راهش براورده کنیم  شاید از بیراه ...

میفهمم عزیزم هرکس یه نظری داره

از نظر منم بی قید و بند کردن رابطه واقعا اشتباهه و باید مثل چیزای دیگه رابطه هم چارچوب داشته باشه

فقط متاسفانه شرایط ازدواج رو انقدر برای مردم سخت کردن که اینجور چیزا هم عادیه که تو جامعه پیش بیاد و چاره ای برای جوونامون نزاشتن متاسفانه

🦦
2706