2737
2739
عنوان

برای همیشه تمومش کردم🖤

| مشاهده متن کامل بحث + 4602 بازدید | 153 پست

نمکی یه مدت ازت بی خبر بودم یهو اومدم تاپیکاتو دیدم دلم ریخت 

خدا بهت صبر و توان بده 

من این لحظات رو سپری کردم ، توکل کردم بخدا گذشت ولی سخت گذشت هیچ آسونی درکار نبود ولی گذشت 

قلب آدم شبیه سیب سرخ میمونه 🍎بعد از این موضوع انگار قلبت یه سیبه که برای همیشه یه گازش کمه

فقط از خدا کمک بخواه آرومت کنه 

معنی قرآن بخون معنی صحیف سجادیه بخون آروم میشی 

خوندی آروم شدیخبرشو بهم بده 

لطفا قبل از ازدواج از صحت معیارهای خودتون مطمئن باشید چون بعد از ازدواج در همون حد یا کمتر میتونید توقع داشته باشید نه بیشتر خیلی خوشحالم که حال دلت خوبه ولی وقتی استارتر داره درباره یه مشکلی جزجز میکنه نگو و منی که این مشکل رو ندارم چون نه راهنمایی محسوب میشه نه دلداری ،تازه خودتم رو چشم میندازی.😒لطفا وسط تاپیک دیگران تاپیک نزنید😬اگر بر اساس عنوان از موضوع تاپیک خوشتون نمیاد یا مخالفین وارد نشین مگر به قصد خیرخواهی راهنمایی کنید. 😇ببخش که درخواست دوستی نمی پذیرم🛑 حمل بر بی ادبی نشه توی تاپیک خودتون تک کنید راجع به اون موضوع صحبت کنیم 😅از سال ۹۳ خواننده خاموش بودم و قدیمی محسوب میشم🥰 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الهم صل علی محمد و آل محمد 

👆👆👆👆

لطفا قبل از ازدواج از صحت معیارهای خودتون مطمئن باشید چون بعد از ازدواج در همون حد یا کمتر میتونید توقع داشته باشید نه بیشتر خیلی خوشحالم که حال دلت خوبه ولی وقتی استارتر داره درباره یه مشکلی جزجز میکنه نگو و منی که این مشکل رو ندارم چون نه راهنمایی محسوب میشه نه دلداری ،تازه خودتم رو چشم میندازی.😒لطفا وسط تاپیک دیگران تاپیک نزنید😬اگر بر اساس عنوان از موضوع تاپیک خوشتون نمیاد یا مخالفین وارد نشین مگر به قصد خیرخواهی راهنمایی کنید. 😇ببخش که درخواست دوستی نمی پذیرم🛑 حمل بر بی ادبی نشه توی تاپیک خودتون تک کنید راجع به اون موضوع صحبت کنیم 😅از سال ۹۳ خواننده خاموش بودم و قدیمی محسوب میشم🥰 
نمکی یه مدت ازت بی خبر بودم یهو اومدم تاپیکاتو دیدم دلم ریخت  خدا بهت صبر و توان بده  من ...

ممنون عزیزم غم نبینی انشالله چقدر حرفات و تشبیه این درد قشنگ بود 

متاسفانه هيچوقت آدم سابق نمیشی فقط عادت میکنی به پذیرش این اتفاق تلخ 

2731

اونم پذیرفت؟

« یه مشکل خیلی بزرگ دارم توروخدا از ته دلتون خواهرانه برام دعا کنید خدا کمکم کنه ،دستمو بگیره ، یکبار دیگه بهم فرصت بده و آبرومو حفظ کنه مشکلم ختم به خیر بشه.بخاطر بچم و خونوادم دعام کنید »»
چیو 

اینکه همه چیو تموم کردی ؟

« یه مشکل خیلی بزرگ دارم توروخدا از ته دلتون خواهرانه برام دعا کنید خدا کمکم کنه ،دستمو بگیره ، یکبار دیگه بهم فرصت بده و آبرومو حفظ کنه مشکلم ختم به خیر بشه.بخاطر بچم و خونوادم دعام کنید »»
2740
اون از من بیشتر درد میکشه ولی اجباره

خدا کمکتون کنه

ممنون عزیزم غم نبینی 

بخدا دام آتیشه با دیذن اسمت خواهر 

خیلی وقته میشناسمت همشهریمی 

کاش خدا خودش به بهترین شکل کمکتون کنه که دلمون شاد شه 

چرا پدرا اینجوری میکنن

خدایا چرا قسمت نیست سر راه هم قرارمون میدی 

هوووووف

بخدا دام آتیشه با دیذن اسمت خواهر  خیلی وقته میشناسمت همشهریمی  کاش خدا خودش به بهتری ...

کاش همه قلب مهربون شمارو داشتن 

من نابودم نابود 

هر روز کارم گریس اینقدر دلم براش تنگ شده میخوام بمیرم 

کاش همه قلب مهربون شمارو داشتن  من نابودم نابود  هر روز کارم گریس اینقدر دلم براش تنگ شد ...

خدانکنه 

توروخدا خودتو اینجوری نابود نکن 

میدونم چی میکشی 

سخته بخدا 

کاش خدا خودش معجزه کنه 

کاش خدا خودش یکاری کنه

مشکل اینه خدا سکوت کرده کلا ازش ناامیدم دیگه 🥀

ان شالله به زودی معجزشو نشونت بده عزیزم 

الهی چنان معجزه کنه برات که این روزا رو فراموش کنی و پر از خوشبختی و دلخوشی بشی

2706