2733
2734
عنوان

زندگی کردن تو روستا واقعا سخته

| مشاهده متن کامل بحث + 3065 بازدید | 105 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم واقعا من چون همیشه روستا بودم دلم میخاد مهاجرت کنم برم شهر. واسه شغل شوهرم دوماه رفتیم شهر و ...

آره شش ماه اول شهر خوبه ،بعدش پاساژها برات تکراری میشن  از آلودگی های صوتی و هوا و آب و شلوغی به همون روستا پناه می بری .

یه کم برو بگرد از آب و هوای خوب لذت ببر .

اتفاقاً موقعیتت خیلی عالیه برای پیشرفت می تونی تو خونه یه کاری مثل تریکو بافی یا قالی بافی یا هر هنر دیگه ای انجام بدی بذاری اینستاگرام از محیط روستاتون هم فیلم بگیری همه ازت خرید می کنن . محصولات ارگانیک غذایی و طبیعی روستا رو هم تو باسلام می تونی بفروشی .می تونی برای خودت کسب و کاری راه بندازی سرگرم بشی.

2728

روستا فقط روستاهای شمااااال😩😩😩😩

انسان غرق شود قطعا میمیرد! چه در دریا چه در رویا چه در دروغ چه در گناه  چه در خوشی چه در قدرت چه در جهل چه در انکار چه در حسد چه در بخل انسان بودن به تنهایی یک دین خاص است
2738

موالا من ک تو شهر زندگی میکنم از یکنواختیه زندگیم خسته شدم اصلا بیرونم نمیشیم همش تو خونه ایم

من خیلی جاها جواب دندون شکن دارم،ولی میدونم بجای دندون ممکنه دل بشکنه،واسه همین میخندم و سکوت میکنم:)

چقدر فاصله هست تا شهر

الان که رفت و امدها آسون شده رانندگی یاد بگیر برو با بچه ات

البته ماهم که توشهر زندگی میکنیم واقعا جایی رو نداریم بریم همش خونه سخت نگیر

فک نکن حالا بری شهر هرروز هروز بیرونی😄

2706