2737
2734

تنها خواهشی ک ازتون دارم 

خوندنِ ی آیت الکرسیِ برای رسیدن ب خواسته ی قلبیمهِ❤ 

اینکه این وصلت صورت بگیرهِ🌱 

بعد ذکر مربوط 

ب مشکلتون رو ازم بخوایید ؛

خونه دار شدن

بچه دار شدن 

مهر و محبت 

برگشت معشوق

باطل کردن دعا و طلسم 

قبولی در کنکور

امتحانات

گواهینامهِ 

شفایِ بیمار 

دفع دشمن 

و .. 

بعد از گرفتن ذکر و خوندن آیت الکرسی لطفا اعلام کنید دوستان🌱

فقط و فقط تنها خواهش من از شما 

اینکه ک ی آیت الکرسی بخونید ب نیتِ مَن❤ .. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خوندم برات انشالله خدا مراد دلتو بهت بده

من پول میخوام زیاد 🙏

فقط 30 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوبی حرف زدن باخدا اینه لازم نیست منظورت رو براش توضیح بدی💖...ولی جدای از این حرفا طرف یه سیب از درختش کندن، داره دهنمون رو سرویس میکنه اونوقت تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و حوریاش رو بمالی؟🤦‍♀️🤷‍♀️
2738

پول زیاد شاگردام زیاد بشن 

کسی ک دوسش دارم بیادخواستگاری 

موفقیت توکار 

عاقبت بخیری

یه حاجت کوچیک از خدای بزرگ دارم..میشه برا رسمی شدنم صلوات بفرستی☺🌹صلوات فرستادید لایک کنید منم براتون بفرستم.عاقبتتون بخیر💖

برگشت معشوق

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 

به تاخیر افتادن یه امری حالا هرچیزی از آزمون تا هرچیز دیگه ای

و منصرف شدن یه آدم از تصمیمی که گرفته

سالک راه عشق پلکهای بسته میخواهد و قلب روشن. آنجا صحنه عاقلانه ترین جنون های دلدادگی ست؛ جایی که آنچه هست معرفت است؛ نه مصلحت...!

خوندم . ختم به خیر شدن یه اتفاق

... سلامتی امام زمان صلوات ....... ما ابد رو در پیش داریم هستیم که هستیم            .....                                           Bize göre değil bizim için değil
2706