2737
2739

ما قصد داریم جا به جا بشیم 

دو تا خونه داریم 

مامانم از وقتی ازدواج کرده آپارتمان زندگی میکنه 

حالا یه خونه ساخت ۹۰ دیدن امروز میگه بزرگ بوده ولی کمد دیواری و .... قدیمیه ویلایی😑

من بدم میاد از اینطور خونه ای 

نظر من اینه که دو تا خونه رو بفروشن 

یه خونه گفت سه خواب سال ساخت ۹۹ شیکه ۲.۶۰۰ اپارتمانی

خوزستانیم ما 

گفتم دو تا خونه رو بفروشین همین خونه سال ساخت ۹۹ رو بگیرین 

ماشینم عوض میکنیم یه ماشین بهتر میگیریم🥲

یه خونه ۴۰۰ متری دیگه ام شهرستان داریم

ماملنم مبگه اینطوری هم خوبه اول باید بابات نظر بده 

خطاب به اون کسی که به راحتی توهین و فحاشی میکنه توی سایت:گیرته مارم سرته مورم و چخو😉😂حواست خوت بو پس
ما هرچی بگیم اخرش تصمیم گیرنده نهایی پدرته

خب نظرات شما رو هم نشونش میدم 😉

خطاب به اون کسی که به راحتی توهین و فحاشی میکنه توی سایت:گیرته مارم سرته مورم و چخو😉😂حواست خوت بو پس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

خونه ۴۰۰ متری چطوره؟

یعنی در واقع دوتا خونه قدیمی بفروشین

نیل هستم🥹💜🍇یه عدد دختر شمالی🫶🏻🌿🌈بهترین،زیباترین تاریخ زندگیم 𝟏𝟒𝟎𝟏/𝟗/𝟏𝟗 اگه عاشق بَوِمَه دلبر جانی داشتِمِه🥹❤️دختری هستم به شدت احساسی🥹🦚توی شرایط سخت همدم افراد با ارزش زندگیم هستم🫧☺️ تحت هیچ شرایطی،قهر نمیکنم،کینه ای نیستم🫠🥝مشاور یا روانشناس نیستم، اما میتونم به عنوان یه خواهر مجازی باهات دردل کنم، تا اونجایی که میتونم بهت کمک کنم🥹💛لطفا توی تاپیک های مذهبی تگم کنید🫠💕درخواست دوستی ممنوع🫣❌️حامی طبیعت و حیوانات🫶🏻💙🌿در حال رشد🥹💕

به نظرم حیفه نفروشید خونه ویلایی رو بازسازی کنید

مخاطبم فقط و فقط استارتره توی تاپیکی کامنت میزارم برای استارتره..پس مزاحمم نشو ... توی این سه سالی که سایت بودم کلی خانم بد دهن دیدم که فقط بلدن به آدم بپرن و واقعا این یه درد بزرگه برای جامعه ما.پس مزاحم نشووووو نشوووو نشوووو نظرت مخالف نظرمه با نظرم مشکلی داری رد شو لطفا ... ای تو امان هر بلا..ماهمه در امان تو...❤. دوست داشتین بگین به نیت حاجتتون صلوات بفرستم❤
2740
وام تعميرات بگيريد خونه رو يه مقدار بازسازي كنيد نو نوار بشه خونه ما ساخت سال ٩١ هست چون بعدا تو اي ...

برا ما ساخت۹۳ هست جدیدا حس میکنم قدیمی شده

شما چه بازسازی هایی انجام دادید؟

اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم،یا مهدی ادرکنی❤️عضو گروه قرمز❤️وزن هدف۷۰
برا ما ساخت۹۳ هست جدیدا حس میکنم قدیمی شده شما چه بازسازی هایی انجام دادید؟

کابینت هارو عوض کردیم همراهش گاز سینک ابچکان هود همه رو عوض کردیم

رنگ در اتاق هارو عوض کردیم کاغذ دیواریا رو عوض کردیم

لوسترهارو عوض کردیم نمای خونه رو کندیم ریختیم بیرون رومی زدیم کف اتاقا رو پالاز موکت کردم پرده هارو همه رو تعویض کردیم 

از اولشم پذیرایی مون بزرگ و بدون ستون مربعی بود اشپزخونه مون بزرگ بود 

خودمم موقع خریدن هر چیزی یچیزایی نیمخرم که مد همون سال باشن و سریع دمده یا خز بشن 

یچیزایی میخرم دیرتر دمده بشن

اجر و اسکلت و بتن کهنه نمیشن که به این زودیا

با بازسازی خونه خیلی بروزتر میشه

اون برنامه های تلوزیونی هستن خونه هایی رو میخرن که در حد خرابه هستن با بازسازی خونه ها خیلی خیلی بروز میشن 

2706